Ekspert ds. MIFID w Biurze Zarządzania Jakością i Procesami (Bankowość Korporacyjna i Inwestycyjna)

Bank Pekao

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikacja i ocena ryzyka braku zgodności w zakresie produktów inwestycyjnych oferowanych przez Bank

  • Identyfikacja zagadnień wymagających podjęcia prac dostosowawczych w Banku w zakresie produktów inwestycyjnych

  • Opiniowanie projektów przepisów wewnętrznych, przekazów marketingowych i programu szkoleń dot. Dyrektywy MIFID 1 i 2

  • Opracowywanie i optymalizacja procesów celem zapewnienia ich efektywności oraz najwyższej jakości (w szczególności związanych z obszarem dot. Dyrektywy MIFID 1 i 2)

  • Prowadzenie/udział w projektach mających na celu poprawę jakości obsługi Klientów Korporacyjnych w zakresie transakcji kredytowych oraz procesem MIFID 1 i 2

  • Definiowanie wymagań biznesowych w celu wdrażania nowych rozwiązań systemowych dotyczących narzędzi wykorzystywanych w procesach obsługi Klientów Strategicznych oraz współpraca z Departamentami IT w celu ich wdrożenia

  • Ścisła współpraca z Departamentami Biznesowymi i Produktowymi w Banku oraz Departamentem Rynków Finansowych w celu dbałości o przyjęte standardy zarządzania produktami i procesami

  • Dbanie o jakość i spójność ze strategią Banku rozwiązań wprowadzanych dla klientów Korporacyjnych

  • Wdrażanie rekomendacji audytu wewnętrznego oraz rekomendacji regulatora zewnętrznego w obszarze Bankowości Korporacyjnej

  • Aktywne poszukiwanie rozwiązań w codziennej pracy (business as usual) celem wsparcia Jednostek Biznesowych w realizacji procesów biznesowych (w szczególności związanych z obszarem MIFID)

  • Podejmowanie działań usprawniających pracę własną i innych

Nasze wymagania

  • Znasz produkty i usługi bankowe oraz procesy funkcjonujące w obszarze obsługi Klientów Korporacyjnych

  • Znasz strukturę przepisów dot. Dyrektyw MIFID 1 i 2 oraz ich praktyczne zastosowanie i potrafisz wykazać doświadczenie z tym związane

  • Masz doświadczenie zawodowe nabyte w instytucji rynku finansowego

  • Znasz techniki pracy w kulturze LEAN MANAGEMENT i AGILE

  • Nieobce Ci są techniki badania jakości procesów, sposoby ich mapowania oraz pomiaru

  • Masz umiejętności w prowadzeniu projektów

  • Jesteś osobą odpowiedzialną, samodzielną i konsekwentną w działaniu

  • Jesteś osobą otwartą

  • Odnajdujesz się w pracy przy kilku projektach jednocześnie

  • Zaangażowanie, dokładność i umiejętność organizacji pracy – to cechy, które opisują właśnie Ciebie

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na preferencyjnych warunkach

  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz i programów rozwojowych

  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników