Oferta pracy

Ekspert ds. Monitoringu

PKO Leasing S.A.

aleja Marsz. Edwarda Śmigłego-Rydza 20

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • raportujesz w obszarze monitoringu i windykacji

  • utrzymujesz i rozwijasz raporty systemowe i pozasystemowe z obszaru monitoringu i windykacji

  • utrzymujesz i rozwijasz narzędzia bazodanowe agregujące i przetwarzające dane

  • zgłaszasz błędy i testujesz nowe rozwiązania deweloperskie dotyczące systemów wspierających monitoring i windykację

  • wspierasz kontrolowanie procesu przekazywania plików do zewnętrznych firm monitorujących

  • wspierasz proces rozliczania zewnętrznych firm monitorujących

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe

  • bardzo dobrze znasz MS Excel oraz T-SQL

  • masz doświadczenia w pracy z bazami danych i obszarem utrzymania i deweloperskim w IT

  • znasz zagadnienia prawne z obszaru odzyskiwania należności (mile widziane)

  • mile widziana znajomość narzędzi Reporting Services (SRSS) lub/oraz Power BI

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w jednej z najlepszych firm leasingowych należącej do Grupy Kapitałowej Największego Banku w Polsce

  • możliwość zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, kwalifikacji wraz z systemem premiowym uzależnionym od realizacji celów okresowych

  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego: opieka medyczna, platforma myBenefit, pakiet Multisport, Pracowniczy Program Emerytalny

  • możliwość wykonywania pracy zdalnie w określonym wymiarze czasowym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • aplikacja treści audio

  • działania wellbeingowe

Co się stanie, po kliknięciu "APLIKUJ"?

Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter zadzwoni do Ciebie,

żeby umówić się na rozmowę rekrutacyyjną. Do usłyszenia!

Dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry.

Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.

Przewiń do profilu firmy