Oferta pracy

Ekspert ds. Monitoringu Zgodności

Citi Handlowy

Romualda Traugutta 7/9

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w działaniach mających na celu zaprojektowanie, wdrożenie i prowadzenie programów zarządzania ryzykiem braku zgodności i ryzykiem conduct,

  • Analiza najlepszych standardów i praktyk Citigroup,

  • Prowadzenie oceny ryzyka braku zgodności dla Banku,

  • Analizowanie informacji, danych i przygotowywanie raportów związanych z oceną ryzyka braku zgodności,

  • Prowadzenie szkoleń i działań podnoszących świadomość w zakresie zarządzania ryzykiem braku zgodności i conduct,

  • Utrzymywanie aktualnej wiedzy w zakresie wymogów prawnych i regulacyjnych w zakresie rekomendacji regulatorów i najlepszych standardów rynkowych zarządzania ryzykiem braku zgodności i conduct,

  • Wsparcie programów zarządzania konfliktem interesu i etyki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w obszarze prawa, administracji, ekonomii, zarządzania lub pokrewnych,

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w sektorze finansowym, w obszarze ryzyka braku zgodności, ryzyka operacyjnego, funkcji kontrolnych lub pokrewnych,

  • Biegła znajomość j. angielskiego,

  • Znajomość wymogów regulacyjnych i przepisów prawnych mających zastosowanie dla banków,

  • Dobra organizacja pracy i efektywność działań,

  • Umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu,

  • Biegłe posługiwanie się pakietem MS Office.

To oferujemy

  • Umowę o pracę i pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, dofinansowanie udziału w wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych. Listę wszystkich benefitów znajdziesz na naszej stronie: www.karierawciti.pl w zakładce Benefity dla Ciebie oraz Benefity dla Twoich bliskich),

  • Dostęp do platformy e-learningowej (Degreed) i platformy do nauki języka angielskiego,

  • Pracę w prestiżowej organizacji o globalnym zasięgu,

  • Przyjazną, pełną wsparcia atmosferę i życzliwy zespół.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • owoce

Dodatkowe informacje

Stanowisko Eksperta ds. Monitoringu Zgodności jest stanowiskiem eksperckim, usytuowanym w Departamencie Zgodności. Kluczową rolą osoby zatrudnionej na tym stanowisku, będzie udział w procesach zarządzania ryzykiem braku zgodności, w tym w szczególności, identyfikacja tego ryzyka, jego ocena i raportowanie.

Listę wszystkich benefitów znajdziesz na naszej stronie: www.karierawciti.pl w zakładce Benefity dla Ciebie oraz Benefity dla Twoich bliskich