Ekspert ds. monitoringu zgodności

Citi Handlowy

Romualda Traugutta 7/9

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikowanie, ocena i kontrola ryzyka braku zgodności;

  • Analizowanie stanowisk i regulacji nadzorczych, w tym w zakresie ich wpływu na funkcję zgodności;

  • Opracowywanie regulacji wewnętrznych z zakresu ryzyka braku zgodności;

  • Wsparcie procesów monitorowania wdrażania regulacji nadzorczych i standardów rynkowych w Banku;

  • Wsparcie realizacji zadań jednostki w zakresie współpracy z regulatorami w tym w toku prowadzonych w Banku kontroli;

  • Analiza korespondencji z regulatorami i utrzymywanie baz korespondencji regulacyjnych;

  • Monitorowanie środowiska regulacyjnego pod kątem wpływu na działalność Banku;

  • Koordynacja procesu przygotowania raportów z zakresu ryzyka braku zgodności, nadzór nad terminowością i jakością raportów;

  • Udział w projektach wdrożeniowych i biznesowych, w szczególności związanych z wdrożeniem nowych lub zmienionych wymogów prawnych, regulacyjnych lub standardów rynkowych, rozwijaniem nowych modeli biznesowych, tworzeniem nowych produktów w Banku lub kontaktami z regulatorem;

  • Monitorowanie zmian w politykach grupowych mogących mieć wpływ na działalność Banku;

  • Wydawanie opinii i wytycznych dla jednostek Banku w zakresie ryzyka braku zgodności;

  • Samodzielne przygotowywanie analiz oraz prezentacji z zakresu powierzonego obszaru w tym analitycznych z zakresu ryzyka braku zgodności

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość przepisów, regulacji i standardów rynkowych w zakresie bankowości;

  • Umiejętności analizy raportów w tym z działań regulatorów, korespondencji Banku i postępowań kontrolnych

  • Samodzielność, w tym organizacja własnej pracy (samodyscyplina, odpowiedzialność za podjęte działania i wysoka świadomość zadań

  • Wykształcenie licencjackie lub wyższe z zakresu prawa, zarządzania, ekonomii albo administracji

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Biegła obsługa podstawowego oprogramowania (Excel, Power Point, Word etc.)

  • Doświadczenie w pracy minimum 3 lat w tym z obszaru prowadzenia wykazów , rejestrów, prezentacji

To oferujemy

  • Umowę o pracę i pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, dofinansowanie udziału w wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych. Listę wszystkich benefitów znajdziesz na naszej stronie: www.karierawciti.pl w zakładce Benefity dla Ciebie oraz Benefity dla Twoich bliskich)

  • Dostęp do platformy e-learningowej (Degreed) i platformy do nauki języka angielskiego

  • Pracę w prestiżowej organizacji o globalnym zasięgu

  • Przyjazną, pełną wsparcia atmosferę i życzliwy zespół

  • Elastyczne warunki pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • fruits/owoce