Ekspert ds. nabywania nieruchomości

Centralny Port Komunikacyjny

Aleje Jerozolimskie 142b

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • realizacja procesu nabywania nieruchomości do zasobu CPK, analiza wykazów, analiza nieruchomości pod kątem przydatności nieruchomości do nabycia do zasobu Spółki,

  • przygotowywanie dokumentów w procesie nabywania nieruchomości – zarówno na potrzeby wewnętrzne Spółki, jak i w celu dokonywania czynności prawnych przez Spółkę,

  • współpraca z podmiotami zarządzającymi nieruchomościami Skarbu Państwa,

  • analiza i weryfikacja stanu prawnego nieruchomości,

  • negocjacje w procesie nabywania nieruchomości,

  • monitoring rynku nieruchomości,

  • udział w spotkaniach ze społecznością lokalną,

  • współpraca z innymi jednostkami spółki, organami administracji rządowej i samorządowej oraz interesariuszami zewnętrznymi,

  • współpraca przy realizacji projektów infrastrukturalnych w branży TSL.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (prawo, administracja, gospodarka nieruchomościami, gospodarka przestrzenna, geodezja) i minimum 5 - letnie doświadczenie zawodowe w tym 3-letnie doświadczenie w zakresie obrotu nieruchomościami,

  • znajomość przepisów dotyczących ustawy o gospodarce nieruchomościami,

  • praktyczna znajomość zagadnień prawnych związanych z obrotem nieruchomościami, w tym ograniczeniami w obrocie,

  • znajomość zagadnień związanych z prawem budowlanym, administracyjnym, nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem przepisów ustawy o Centralnym Porcie Komunikacyjnym,

  • znajomość zasad ochrony danych osobowych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • zdolność do samodzielnego definiowania problemów i opracowywania oraz prezentacji propozycji ich rozwiązania,

  • preferowane praktyczne doświadczenia przy realizacji dużych projektów infrastrukturalnych, w tym formule PPP,

  • preferowana biegła znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • ciekawą pracę w zgranym, dynamicznie rozwijającym się zespole,

  • udział w największym projekcie infrastrukturalnym w Polsce o międzynarodowym znaczeniu,

  • elastyczne godziny pracy,

  • szkolenia i możliwość rozwoju,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • dogodną lokalizację miejsca pracy w nowoczesnym biurze – bliskie sąsiedztwo Dworca Zachodniego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

Centralny Port Komunikacyjny to planowany węzeł przesiadkowy między Warszawą i Łodzią, który zintegruje transport lotniczy, kolejowy i drogowy. W ramach tego projektu w odległości 37 km na zachód od Warszawy, na obszarze ok. 3.000 hektarów zostanie wybudowany Port Lotniczy Solidarność, który w pierwszym etapie będzie w stanie obsługiwać 45 mln pasażerów rocznie. W skład CPK wejdą też inwestycje kolejowe: węzeł w bezpośredniej bliskości portu lotniczego i połączenia na terenie kraju, które umożliwią przejazd między Warszawą a największymi polskimi miastami w czasie nie dłuższym niż 2,5 godz. Inwestycja powinna umożliwić stworzenie ponad 150 tys. nowych miejsc pracy. W rejonie CPK powstanie Airport City, w skład którego wejdą m.in. obiekty targowo-kongresowe, konferencyjne i biurowe. CPK jest w 100 proc. własnością Skarbu Państwa, zaliczając się do spółek strategicznych z punktu widzenia interesów kraju.

Przewiń do profilu firmy