Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Ekspert ds. Nieruchomości

ExpanderO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za bieżącą obsługę Klienta zgodną z najwyższymi standardami.

Nasze wymagania

  • Wysokiej etyki zawodowej i kultury osobistej

  • Wykształcenia minimum średniego lub bycia na ostatnich semestrach studiów (musi to pozwolić na pełną dyspozycyjność).

  • Minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży w obszarze nieruchomości

  • Wiedzy z zakresu obszaru nieruchomości, rynku pierwotnego oraz rynku wtórnego

  • Wysokiej motywacji i chęci do rozwoju

To oferujemy

  • Biura w atrakcyjnych lokalizacjach

  • Możliwość pracy z klientami umawianymi przez Call Center

  • Wynagrodzenie składające się, ze stałego wynagrodzenia oraz bardzo atrakcyjnego systemu prowizyjnego lub model całkowicie oparty o wynagrodzenie prowizyjne – do wyboru

  • Prowizja wypłacana Ekspertowi nawet w ciągu 4 dni od transakcji

  • Współpracę z kluczowymi partnerami nieruchomościowymi w Polsce

  • Innowacyjne programy do współpracy z firmami i deweloperami

  • Przejrzystą ścieżkę rozwoju eksperckiego a także dodatkowe ścieżki tj. ścieżka mentorska.

  • Prosty i przejrzysty CRM umożliwiający sprawne zarządzanie zadaniami i pracą z klientami (procesem sprzedaży)

  • Wsparcie ze strony najlepszych trenerów i dedykowanych departamentów

  • Narzędzia w postaci m.in. laptopa, telefonu

  • Dedykowaną, prywatną opiekę medyczną, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego oraz inne bonusy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Expander

Expander. Ekspert od spraw ważnych.

Jesteśmy liderem w dostarczaniu najlepszych rozwiązań finansowych w Polsce: kredytów hipotecznych, gotówkowych, inwestycji, nieruchomości i usług finansowania przedsiębiorstw. Jesteśmy wiodącą firmą na rynku pośrednictwa finansowego, wyróżniającą się innowacyjnym podejściem do Klienta oraz jakością świadczonych usług. Nasza firma to przede wszystkim zespół wszechstronnych ekspertów, wspierających swoich Klientów na każdym etapie ich życia.

Przewiń do profilu firmy