Ekspert ds. Nieruchomości Inwestycyjnych

Lloyd Properties Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Ekspert

O nas

Jesteśmy częścią Lloyd Group, która od ponad 10 lat działa na rynku nieruchomości. Do naszego oddziału związanego z rynkiem nieruchomości inwestycyjnych (apartamenty wakacyjne, apartamenty hotelowe, grunty w regionach turystycznych) oraz nieruchomości komercyjnych szukamy osób na stanowisko Ekspert ds.Nieruchomości Inwestycyjnych..

Nasze biuro znajduje się w sercu Koszyków – wyjątkowym punkcie towarzyskim i kulinarnym w Warszawie. Na blisko 500 mkw stworzyliśmy wyjątkową przestrzeń do pracy (tak, mamy stół do ping ponga i do piłkarzyków).

Jak działamy

Stawiamy na ciągły rozwój firmy i naszych pracowników. Regularnie organizujemy wewnętrzne szkolenia – sprawdź na naszym Facebooku i LinkedInie, kto się u nas pojawiał.

Wciąż szukamy kolejnych pomysłów na usprawnienie naszej pracy – głęboko wierzymy, że tylko tak zrealizujemy zarówno nasze grupowe jak i indywidualne cele.

Co od nas?

  • możliwość współpracy ze świetnym teamem sprzedażowym
  • wyjątkowe wsparcie działu marketingu – wysokiej jakości leady, dostarczane regularnie
  • działanie na rosnącym rynku nieruchomości inwestycyjnych
  • świetna lokalizacja i nowoczesne biuro (kompleks Hala Koszyki)
  • swobodna atmosfera – odrzucamy korporacyjne schematy działania
  • szkolenia z profesjonalnymi trenerami sprzedaży – stawiamy na ciągłe podnoszenie kompetencji zespołu
  • projekty inwestycyjne na wyłączność – dzięki preferencyjnym warunkom pracujesz z atrakcyjnym produktem dostępnym tylko u nas

Rozwój Twoich umiejętności

Masz możliwość skorzystania z ponad 200 godzin szkoleń z zakresu nieruchomości, sprzedaży i budowania relacji. Nasz kurs da Ci wiedzę i umiejętności niezbędne do stania się najlepszym w tym zawodzie. Na rynku wart jest on kilkanaście tysięcy złotych, ale nie musisz za niego płacić. Jesteśmy przekonani, że warto te pieniądze zainwestować w naszych nowych współpracowników.

Wyniki, które osiągają nasi Doradcy, pozwalają nam przypuszczać, że szkolimy najlepiej w branży.

Twoje zadania

  • kompleksowe doradztwo i wsparcie eksperckie dla Klientów poszukujących lokowania środków w nieruchomościach inwestycyjnych,
  • rozwijanie trwałych relacji i budowa własnego portfela inwestorów indywidualnych
  • budowanie pozycji rynkowej firmy poprzez najwyższą jakość obsługi,
  • monitorowanie trendów rynku nieruchomości inwestycyjnych,
  • reprezentowanie firmy i budowanie jej profesjonalnego wizerunku na zewnątrz – możliwość udziału w ważnych wydarzeniach i konferencjach z branży,
  • obsługa bieżących leadów generowanych przez wewnętrzny dział marketingu firmy.

Pasujesz do nas, jeśli:

  • posiadasz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • poszukujesz nowoczesnej przestrzeni do pracy, z dala od Mordoru
  • jesteś gotowy działać na prestiżowym rynku nieruchomości inwestycyjnych
  • oczekujesz niekorporacyjnego podejścia do pracowników
  • umiesz efektywnie planować oraz organizować własną pracę i czas
  • jesteś osobą pełną entuzjazmu i nie boisz się wyzwań
  • chcesz stale się rozwijać i jesteś otwarty na nową wiedzę

Świetnie, jeśli dodatkowo:

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży
  • interesujesz się nieruchomościami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Aplikując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Więcej informacji tutaj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy