Logo Pracuj.pl

Ekspert ds. Nieruchomości

ExpanderO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa agencyjna
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za bieżącą obsługę Klienta zgodną z najwyższymi standardami.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży w obszarze nieruchomości - warunek konieczny
  • Wiedza z zakresu obszaru nieruchomości, rynku pierwotnego oraz rynku wtórnego
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Wysoka etyka zawodowa
  • Wysoka motywacja i chęć do rozwoju kompetencji merytorycznych i sprzedażowych

To oferujemy

  • Biura w atrakcyjnych lokalizacjach
  • Pracę z klientami umawianymi przez Contact Center
  • Wynagrodzenie składające się z części stałej oraz bardzo atrakcyjnego systemu prowizyjnego
  • Współpracę z kluczowymi partnerami nieruchomościowymi w Polsce
  • Przejrzystą ścieżkę rozwoju eksperckiego
  • Prosty i przejrzysty CRM umożliwiający sprawne zarządzanie zadaniami i pracą z klientami (procesem sprzedaży)
  • Wsparcie ze strony najlepszych trenerów i dedykowanych departamentów
  • Innowacyjne programy do współpracy z firmami i deweloperami

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Expander. Ekspert od spraw ważnych.

Jesteśmy liderem w dostarczaniu najlepszych rozwiązań finansowych w Polsce: kredytów hipotecznych, gotówkowych, inwestycji, nieruchomości i usług finansowania przedsiębiorstw. Jesteśmy wiodącą firmą na rynku pośrednictwa finansowego, wyróżniającą się innowacyjnym podejściem do Klienta oraz jakością świadczonych usług. Nasza firma to przede wszystkim zespół wszechstronnych ekspertów, wspierających swoich Klientów na każdym etapie ich życia.

Ekspert ds. Nieruchomości, Łódź