Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert ds. nieruchomości

PAB PATRYK BIEŃ

umowa zlecenie
2 0008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
2 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 6

Gdańska 92

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

Szukamy osób komunikatywnych z umiejętnościami pracy w zespole.

Wskazane stanowisko opiera się przede wszystkim na pracy z klientem.

Zakres pracy to zarówno pozyskiwanie nowych ofert do wspólnej bazy biura, jak i prezentowanie nieruchomości klientom szukających własnego mieszkania bądź domu.

Praca skupia się również na całym procesie przeprowadzenia transakcji od momentu pozyskania oferty, przez zbieranie pełnej dokumentacji do jej sprzedaży aż po przekazanie kluczy nowym nabywcom.

Ważnym aspektem jest organizacja własnego czasu pracy, dyspozycyjność, samodzielność oraz ciągła chęć nabywania nowej wiedzy.

Nasze wymagania

  • Oczekujemy motywacji, zaangażowania i przedsiębiorczości

  • dyspozycyjności w pełnym wymiarze czasu pracy jak i elastyczności

  • kreatywności

  • umiejętności pracy w zespole

  • umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami

  • doświadczenia w sprzedaży na podobnym stanowisku

  • posiadania prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • bardzo atrakcyjny system wynagradzania, dający możliwość otrzymania podstawy jako ciągłego wsparcia za osiągnięcie wyznaczonych celów wraz z dodatkowym wynagrodzeniem prowizyjnym - JEDYNE TAKIE ROZWIĄZANIE NA RYNKU PRACY W BIURACH NIERUCHOMOŚCI !!!

  • narzędzia do wykonywania zawodu

  • szkolenia wewnętrzne

  • wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości

  • wsparcie całego zespołu na każdym etapie rozwoju

  • możliwości rozwoju w strukturach firmy

  • świetną atmosferę pracy

O nas

POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO: Ekspert ds. nieruchomości

Lubisz kontakt z ludźmi ?

Potrafisz zarządzać swoim czasem ?

Chcesz otrzymywać wysokie wynagrodzenie ?

Chcesz być częścią zespołu i czerpać z tego dodatkowe korzyści ?

A może chcesz po prostu czuć zadowolenie ze swojej pracy ?

Zatem wyślij do Nas swoje CV !!! Czekamy !!!