Oferta pracy

Ekspert ds. obsługi procesów ITIL (ITSM)

Centralny Ośrodek Informatyki O firmie

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ITIL

Mile widziane

  • JIRA

  • Confluence

O projekcie

Dołącz do zespołu naszych specjalistów – ludzi energicznych i odpowiedzialnych, z którymi zbudujesz Rządową Chmurę Obliczeniową (tzw. RChO) w ramach projektu Wspólna Infrastruktura Informatyczną Państwa (WIIP). Projekt WIIP obejmuje szereg działań organizacyjnych, inwestycyjnych i technicznych. Jego efektem będzie uruchomienie usług IT świadczonych w modelu chmury obliczeniowej oraz usług bezpieczeństwa dla jednostek administracji publicznej.

Ekspert ds. obsługi procesów ITIL (ITSM)) odpowiada za bieżącą analizę procesów, modelowanie ich przebiegów, tworzenie procedur IT w ramach utrzymania w tym instrukcji stanowiskowych oraz definiowanie, planowanie obszarów do zmiany, a także przygotowanie rekomendacji do ich wdrożenia.

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie przeglądów procesów i dokumentowanie ich wyników;

  • Modelowanie przebiegów procesów i mapowanie ich w notacji BPMN;

  • Planowanie i wykonywanie pomiarów procesów;

  • Tworzenie procedur utrzymaniowych oraz instrukcji stanowiskowych;

  • Wsparcie w implementacji procesów w narzędziu ITSM;

  • Wsparcie w przygotowywaniu i prowadzeniu warsztatów mających na celu wdrożenie opracowanych procesów i procedur;

  • Zarządzanie dokumentacją procesową;

  • Inicjowanie i rekomendowanie zmian procesów z uwzględnieniem obowiązujących systemów i procedur;

  • Wdrażanie oraz monitorowanie systemów usprawniających procesy operacyjne i biznesowe;

  • Ścisła współpraca z komórkami biznesowymi oraz IT;

  • Udział w projektach realizowanych w organizacji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata;

  • Znajomość procesów ITIL;

  • Wykształcenie wyższe;

  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych;

  • Dyspozycyjność, dobra organizacja pracy;

  • Certyfikat ITIL;

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi klasy ITSM , notacji BPMN oraz obsługi programów pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Możliwość pracy zdalnej;

  • Udział w zróżnicowanych technicznie projektach;

  • Dostęp do najnowszych technologii;

  • Pracę nad aplikacjami, usługami i produktami, które mają wpływ na miliony użytkowników;

  • Dobry sprzęt i rynkowe wynagrodzenie;

  • Otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój;

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;

  • Dodatkowo: m.in. prywatna opieka medyczna i wczasy pod gruszą.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Centralny Ośrodek Informatyki

Są tacy, dla których przy tworzeniu usług cyfrowych najważniejszy jest człowiek.

Jest miejsce, gdzie dzięki technologii rozproszone instytucje łączą się w proste usługi przyjazne dla obywateli – tak wygląda kod do cyfryzacji. W Centralnym Ośrodku Informatyki realizujemy projekty dla Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Jesteśmy unikalnym w skali państwa zespołem liczącym blisko 600 specjalistów.

Pracujemy zarówno w formule stacjonarnej, mieszanej, jak i telepracy.

Naszej pracy sprzyja:

• najnowsza technologia

• wiedza i doświadczenie ekspertów IT

• szkolenia

• zgrany i wspierający się zespół

Zostań częścią naszego kodu!

Przewiń do profilu firmy