Ekspert ds. Obsługi Segmentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw

GRUPA PZUO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Ekspert
Ekspert ds. Obsługi Segmentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw (rekrutacja prowadzona online)Numer ref.: 000010588

Twoje zadania:

  • realizacja planów w zakresie wskaźnika utrzymania i rentowności portfela (udział w zarządzaniu portfelem klientów MSP),
  • przygotowywanie ofert bądź ich akceptacja oraz reprezentacja sieci sprzedaży w procesie uzyskiwania zgód z obszaru produktów grupowych,
  • monitorowanie wykorzystania budżetów do modyfikacji i określonego poziomu akceptacji taryfikacji,
  • wsparcie realizacji celów sprzedażowych dedykowanych sprzedawców i współpracujących zespołów,
  • koordynacja i wsparcie procesów obsługowych, monitorowanie niezgodności na polisach.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w pracy z klientem MSP w grupowych ubezpieczeniach na życie oraz zdrowotnych,
  • znasz konstrukcję i zasady funkcjonowania i sprzedaży grupowych ubezpieczeń na życie,
  • znasz rynek ubezpieczeń grupowych (produkty konkurencji), będzie to dodatkowym atutem,
  • lubisz myśleć analityczne,
  • posiadasz wykształcenie wyższe,
  • swobodnie posługujesz się aplikacjami pakietu MS Office,
  • przed podpisaniem umowy o pracę wymagamy, aby wybrana przez nas osoba złożyła oświadczenie, iż nie była ona prawomocnie skazana za umyślne przestępstwa wymienione w art. 19 ust. 1 pkt 2 ustawy o dystrybucji ubezpieczeń.

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy