Oferta pracy

Ekspert ds. Obsługi Szkód Klientów Korporacyjnych

GRUPA PZUO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Ekspert
Ekspert ds. Obsługi Szkód Klientów KorporacyjnychNumer ref.: 000010499

Twoje zadania:

  • obsługa w pełnym zakresie szkód majątkowych klientów korporacyjnych,
  • tworzenie i aktualizacja rezerw na odszkodowania,
  • przeprowadzanie oględzin miejsca i przedmiotu szkody w terenie, uczestniczenie w spotkaniach, negocjacjach z klientem,
  • pozyskiwanie niezbędnych dokumentów i informacji, przygotowanie stanowiska odszkodowawczego,
  • optymalizacja procesów związanych z obsługą szkód,
  • opracowywanie i opiniowanie wytycznych, procedur, ogólnych i szczególnych warunków ubezpieczenia w dedykowanym obszarze,
  • organizowanie i prowadzenie szkoleń merytorycznych.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • masz doświadczenie w pracy w obsłudze szkód majątkowych,
  • znasz zagadnienia techniczne, branże przemysłowe, zasady ekonomii i praw rynkowych,
  • umiesz sporządzać kosztorysy robót budowlanych, wycenę wartości nieruchomości oraz ustalić stopień zużycia technicznego środków trwałych,
  • znasz przepisy prawa ubezpieczeniowego i cywilnego,
  • znasz ogólne warunki ubezpieczeń oraz zasady konstruowania programów ubezpieczenia dla klientów korporacyjnych,
  • umiesz planować, zarządzać procesowo oraz myśleć analitycznie,
  • masz doświadczenie w formułowaniu stanowisk odszkodowawczych oraz aktów wewnętrznych,
  • posiadasz wyższe wykształcenie,
  • masz prawo jazdy kat B.

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy