Oferta pracy

Ekspert ds. oceny ryzyka kredytowego

IPOPEMA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

IPOPEMA TFI S.A. specjalizuje się w tworzeniu i zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi. Towarzystwo zarządza obecnie ponad 110 funduszami o aktywach rzędu 60 mld zł. Oferta produktowa spółki obejmuje szeroki wachlarz różnego typu funduszy, które są zarządzane przez wysokiej klasy specjalistów, posiadających jedne z największych na polskim rynku kapitałowym doświadczenie w zakresie zarządzania oraz tworzenia wyspecjalizowanych funduszy inwestycyjnych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Podstawowe obowiązki:

  • Analiza i ocena ryzyka kredytowego emitenta;
  • Ocena ryzyka kredytowego finansowana i ocena jakości zabezpieczeń;
  • Cykliczne monitorowanie sytuacji finansowej emitentów;
  • Pozyskiwanie informacji rynkowych, niezbędnych do zobiektywizowania dokonywanej oceny ryzyka;
  • Udział w modelowaniu procedur oceny ryzyka.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 5-cio letniego doświadczenia w obszarze analizy finansowej podmiotów gospodarczych lub oceny ryzyka kredytowego przedsiębiorstw (SME);
  • Umiejętności czytania bilansu i rachunku wyników przedsiębiorstw;
  • Eksperckiej wiedzy w obszarze finansowania projektów inwestycyjnych, mile widziana znajomość branży deweloperskiej
  • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: finanse, ekonomia, bankowość, zarządzanie, kierunki ścisłe;
  • Umiejętności oceny zabezpieczeń;
  • Zdolności analitycznych;
  • Dobrej znajomości języka angielskiego;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.

Co zyskujesz dołączając do zespołu IPOPEMA TFI:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • opiekę medyczną;
  • kartę Multisport.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy