Oferta pracy

Ekspert ds. ochrony przeciwkorozyjnej, ochrony katodowej

SGSO firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie pomiarów elektrycznych i prac serwisowych na instalacjach ochrony katodowej

  • współpraca przy opracowywaniu projektów i realizacji budów instalacji ochrony katodowej

Nasze wymagania

  • aktualny (ważny) certyfikat kompetencji, co najmniej Poziomu 4 w Sektorze zastosowań “Konstrukcje metalowe podziemne lub zanurzone” zgodnie z wymaganiami aktualnej normy PN EN 15257:2017 lub z równoważnym poziomem zgodnie z poprzednim wydaniem normy

  • komunikatywność

  • zorientowanie na szczegóły, dobra organizacja pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

SGS

Firma SGS jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Jesteśmy uznawani za światowy wzorzec w dziedzinie jakości i rzetelności. Prowadzimy sieć ponad 2600 oddziałów i laboratoriów na całym świecie, które zatrudniają ponad 89 tysięcy pracowników.

Przewiń do profilu firmy