Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert ds. Ochrony Środowiska i Bezpieczeństwa

International Paper Cellulose Fibers (Poland) sp. z o.o.

  • Maszynowa 20, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • ekspert

Maszynowa 20

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Implementowanie oraz przygotowywanie wytycznych, zaleceń, opinii dotyczących ochrony środowiska

  • Realizacja zadań wynikających z funkcjonującego w spółce Zintegrowanego Systemu Zarządzania ISO 14001, m.in. związanych z raportami i ocenami aspektów środowiskowych.

  • Tworzenie i współudział w prowadzeniu audytów

  • Współpraca z pracownikami w celu zapewnienia kultury pracy opartej na bezpieczeństwie

  • Współtworzenie programów wzmacniających kulturę EHS

  • Współpraca w projekcie aktualizacji analizy ryzyka zawodowego fabryki

  • Udział w organizacji i prowadzeniu wydarzeń i programów bezpieczeństwa (Dni Life, Warsztaty Bezpieczeństwa)

  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi w zakresie nadzoru nad warunkami pracy, badań i pomiarów czynników środowiska pracy, urzędów, organizacji ekologicznych i innych

  • Bieżące kontrole i analizy zgodności warunków pracy z prawem, wytycznymi korporacyjnymi, standardami i procedurami korporacyjnymi, ze szczególnym uwzględnieniem sposobu prowadzenia prac

  • Doradztwo w obszarze EHS, zapewniające zgodność z wymaganiami prawa i wewnętrznymi standardami korporacyjnymi

  • Nadzór nad poprawnym i terminowym zamykaniu akcji BHPiOŚ

  • Wspomaganie programu szkoleń z zakresu BHPiOŚ

Nasze wymagania

  • Pasja do ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju

  • Bardzo dobra komunikacja

  • Troska o innych

  • Chęć podejmowania się nowych wyzwań

  • Zapał do działania

  • Chęć do samodoskonalenia i zdobywania wiedzy

  • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, systematyczność, rzetelność i sumienność

  • Analityczne myślenie

  • Wyksztalcenie wyższe (mile widziane w kierunku Ochrony Środowiska)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

International Paper to światowy lider z branży papieru, opakowań i celulozy. W Gdańsku specjalizujemy się w przetwarzaniu włókien celulozowych, znajdujących zastosowanie w produkcji artykułów higienicznych. Zaopatrujemy w towar fabryki w Europie i Azji. Naszymi najważniejszymi szefami są dzieci i ich rodzice. Dbamy, aby produkty, które tworzymy dla naszych małych klientów, były bezpieczne i jak najwyższej jakości.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, iż udzielamy odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Niezbędne dane, które powinny być zawarte w Twojej aplikacji to: imię i nazwisko, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Jeśli decydujesz się na podanie dodatkowych informacji, zapewniamy, iż nie będą one miały wpływu na przebieg Twojej aplikacji, niemniej będą z nami bezpieczne.

W celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującego oświadczenia:

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym przez International Paper Cellulose Fibers (Polska) Sp. z o.o.”

Jeżeli chcesz być uwzględniany w tym oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującego oświadczenia:

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę przez International Paper Cellulose Fibers (Poland) Sp. z o.o. w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym a także do celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://www.internationalpaper.com/legal-pages/gdpr-in-gda%C5%84sk

Korzyści:

  • Praca dla jednej z najbardziej etycznych i zrównoważonych firm na świecie

  • Szeroki zakres usług medycznych dla pracowników i ich rodzin

  • Wydarzenia firmowe

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Karta MultiSport

  • Indywidualne plany szkoleniowe i rozwojowe

  • Uczestnictwo w działalności CSR firmy

  • Owocowe poniedziałki i środy