Ekspert ds. optymalizacji narzędzi i procesów w Zespole Modelowania Aktuarialnego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.11.2018
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 27.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych obecnej w ponad 60 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 1 400 Pracowników i obsługujemy ponad 3 mln Klientów. Doceniamy naszych Pracowników oraz dbamy o ich rozwój. Każdego dnia wspólnie tworzymy przyjazne miejsce pracy.
    Miejsce pracy: Warszawa
    Zakres obowiązków:
    • Tworzenie i rozwój narzędzi do optymalizacji i automatyzacji procesów aktuarialnych – m.in. pod kątem wdrożenia IFRS17
    • Udział we wdrażaniu systemu zarządzania dużymi zbiorami danych oraz przepływem danych między systemami źródłowymi, procesami aktuarialnymi oraz systemami raportowymi
    • Tworzenie i rozwój modeli aktuarialnych w środowisku Prophet
    • Możliwość udziału w innych zadaniach zespołu z zakresu przeprowadzanych analiz aktuarialnych oraz raportowania na potrzeby Grupy i potrzeby zarządcze (m.in. New Business Value, Profit Testing, Solvency 2)
    • Współpraca z zespołem aktuarialnym Grupy Generali w zakresie wykonywanych zadań, w szczególności w zakresie wdrażania rozwiązań i narzędzi w ramach projektu IFRS17
    Oczekujemy:
    • Wykształcenia wyższego z kierunków ścisłych: nauki aktuarialne, matematyka, metody ilościowe, ekonometria, informatyka lub pokrewne
    • Zainteresowania programowaniem, tworzeniem narzędzi optymalizacyjnych i automatyzacją procesów
    • Bardzo dobrej umiejętności programowania - np. VBA, SQL, SAS, R lub inne
    • Biegłości w pracy z pakietem Microsoft Office, w szczególności Excel, Access, wraz z SQL i VBA
    • Przynajmniej 2-3 letniego doświadczenia w programowaniu lub w modelowaniu aktuarialnym
    • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych i dokładności
    • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywności
    • Dobrej znajomości j. angielskiego
    • Doświadczenie w pracy z bazami danych lub w optymalizacji/ automatyzacji procesów przepływu danych będzie dodatkowym atutem
    • Mile widziane zainteresowanie rozwojem w obszarze aktuarialnym
    Oferujemy:
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie ubezpieczeniowej
    • Możliwość uczestniczenia w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach, również z zakresu rozwoju narzędziowego
    • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty Generali, karta sportowa)
    • Możliwość bezpłatnej nauki języka angielskiego