Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert ds. optymalizacji procesów biznesowych

P.H.U. TOPAZ O firmie

  • Sokołów Podlaski

    Sokołów Podlaski, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • ocena efektywności/wydajności procesów zachodzących w firmie (obszar logistyki/sprzedaży/księgowości);

  • analiza procesów pod kątem eliminacji błędów i strat;

  • doradztwo w zakresie optymalizacji, wdrażania zmian w firmie w celu podniesienia wydajności procesów;

  • opracowywanie usprawnień oraz rekomendacji zmian dla poszczególnych działów firmy;

  • cykliczne raportowanie do Właściciela firmy o wynikach kontroli;

  • koordynowanie projektami dotyczącymi optymalizacji procesów;

  • współpraca z Kadrą Menadżerską działów w zakresie definiowania problemów oraz wsparcie merytoryczne i operacyjne w ich rozwiązywaniu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w obszarze np. ekonomii, zarządzania, logistyki;

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – minimum 7-letnie;

  • znajomość branży sieci handlowej (w szczególności spożywczej);

  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwem;

  • zaangażowanie oraz nastawienie na realizację celów;

  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • umiejętność zarządzania procesami, umiejętność analitycznego myślenia;

  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub inną formę współpracy - do ustalenia z wybranym kandydatem;

  • pracę w systemie zadaniowym

  • stabilne zatrudnienie, atrakcyjne warunki pracy i niezbędne narzędzia do pracy

  • dużą samodzielność i możliwości rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość korzystania z dodatkowych benefitów - opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

P.H.U. TOPAZ

Sieć polskich sklepów spożywczych TOPAZ działająca od 27 lat, wypracowała wysoki standard placówek handlowych, atrakcyjną ofertę i silną pozycję na regionalnym rynku. TOPAZ to obecnie ponad sto placówek (sklepów własnych i franczyzowych) w czterech województwach wschodniej, a także centralnej Polski. Nasza marka stale się rozwija i chociaż najważniejszym trzonem działalności TOPAZ są sklepy spożywcze, rozwijamy również własne Centra Logistyczne, stacje benzynowe, punkty gastronomiczne TOP DRIVE, browar restauracyjny BROFAKTURA, galerie handlowe, inwestycje deweloperskie. Dysponujemy również Zakładem Rozbioru Drobiu oraz ciastkarnią NATALIA I SZYMON.

Misją naszej firmy zapewnienie wygody codziennych zakupów z myślą o naszych Klientach i Ich potrzebach.

Przewiń do profilu firmy