Logo Pracuj.pl

Ekspert ds. Optymalizacji Ryzyka Kredytowego

ALIOR BANKO firmie

ALIOR BANK

Jana Pałubickiego 6

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

• analizie portfela produktów kredytowych – identyfikacji i monitorowaniu trendów oraz wyciąganiu wniosków z przeprowadzonych analiz;

• kształtowaniu polityki kredytowej i rozwijaniu najlepszych praktyk w zakresie oceny ryzyka kredytowego;

• projektowaniu, wdrażaniu i testowaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie oceny zdolności i wiarygodności klientów;

• udziale w kształtowaniu oferty produktowej banku;

• analizie efektywności procesów udzielania produktów kredytowych;

• przygotowywaniu rekomendacji dla nowych inicjatyw w ramach prowadzonych projektów;

• udział w projektach zapewniających utrzymanie wysokiej konkurencyjności ofert w banku

Nasze wymagania

Jeśli jesteś osobą, która:

• posiada doświadczenie w obszarach analizy danych;

• ma doświadczenie w pracy przy projektach;

• potrafi w praktyce wykorzystać język SQL w pracy z dużymi zbiorami danych;

• posiada wykształcenie wyższe o profilu ścisłym lub ekonomicznym;

• ma wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków, szybko się uczy i chce się rozwijać

• ma wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz lubi pracę w zespole;

• charakteryzuje się samodzielnością, dokładnością i odpowiedzialnością za wykonane zadania;

• mile widziane doświadczenie w obszarze bankowości;

• mile widziana znajomość regulacji nadzorczych z zakresu ryzyka kredytowego.

To oferujemy

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego;
  • praca przy innowacyjnych projektach;
  • pracę w trybie stacjonarnym, zdalnym (home-office) lub hybrydowym, w zależności od zewnętrznych i wewnętrznych uwarunkowań;
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia;
  • bogaty pakiet socjalny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • programy zniżkowe i lojalnościowe

Ekspert ds. Optymalizacji Ryzyka Kredytowego, Jana Pałubickiego 6, Gdańsk