Oferta pracy

Ekspert ds. Organizacji w Pionie Zaopatrzenia

KAUFLAND

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 24 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i kontrolowanie inwestycji oraz kosztów Pionu Zaopatrzenia

  • organizacja i optymalizacja pracy Pionu oraz monitorowanie stopnia realizacji celów

  • tworzenie i bieżąca optymalizacja procesów, narzędzi, materiałów szkoleniowych oraz prezentacji

  • koordynowanie i monitorowanie prac grup projektowych oraz jakości danych w systemie

  • współpraca z działem międzynarodowym w obszarze wskaźników i narzędzi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne)

  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie zaawansowanym (C1/C2)

  • doskonała znajomość MS Excel (np. umiejętność tworzenia makr) oraz znajomość systemu SAP

  • umiejętność oceny i doboru narzędzi do potrzeb oraz wysokich umiejętności komunikacyjnych i analitycznych

  • bardzo dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie

  • indywidualne możliwości rozwoju

  • ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku

  • pracę w nowoczesnym budynku, zlokalizowanym w centralnej części miasta z bogatą infrastrukturą (m. in.: własny klub fitness, restauracja oraz biblioteka, pokój do pracy dla rodzica z dzieckiem, pokój kreatywny)

  • bogaty pakiet benefitów (m. in.: prywatną opiekę medyczną, kafeterię MyBenefit, bony oraz upominki z okazji świąt, działania wellbeingowe, program grupowego ubezpieczenia na życie, zniżki u partnerów biznesowych) oraz samochód służbowy do prywatnych celów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

KAUFLAND

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Efektywność, dynamika i fair play. Zostań częścią naszego zespołu i decyduj o zaopatrzeniu wszystkich naszych nieruchomości w niezbędne materiały i usługi. Rozwijaj swoją karierę w Pionie Zaopatrzenia i daj nam możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!