Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert ds. organizacyjno-prawnych - 1 etat (poza korpusem służby cywilnej)

Urząd Statystyczny w OpoluO firmie

Urząd Statystyczny w Opolu

Księdza Hugona Kołłątaja 5b

Opole

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie projektów aktów prawnych wydawanych przez Dyrektora i prowadzenie ich ewidencji,

  • monitorowanie zmian przepisów prawnych, dostosowywanie wewnętrznych aktów prawnych do ww. zmian,

  • opracowywanie i weryfikowanie dokumentów z zakresu zarządzania i organizacji pracy w Urzędzie,

  • realizacja zadań związanych z obsługą skarg i wniosków wpływających do Urzędu oraz korespondencji wewnętrznej Urzędu,

  • realizacja czynności kontrolnych w Urzędzie,

  • uczestnictwo w organizacji i realizacji spisów powszechnych oraz innych badań masowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego- ukończone studia na kierunku prawo,

  • minimum 3-letniego doświadczenia w pracy, preferowane w administracji publicznej, lub w obszarze obsługi prawnej,

  • łatwości komunikacji,

  • znajomości organizacji i funkcjonowania służb statystyki publicznej, w tym ustawy o statystyce publicznej,

  • znajomości ustawy o służbie cywilnej,

  • znajomości zasad techniki prawodawczej, umiejętności tworzenia zarządzeń wewnętrznych,

  • znajomości obsługi komputera oraz pakietu MS Office.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,

  • stałe wynagrodzenie, w tym dodatek za wysługę lat,

  • dodatkowe wynagrodzenie roczne,

  • pakiet socjalny,

  • możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach pakietu medycznego dla pracownika i członków rodziny,

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,

  • przeszkolenie i wsparcie merytoryczne,

  • możliwości dokształcania się i podnoszenia kwalifikacji.

Sposób aplikowania

Oferty: CV, list motywacyjny z zamieszczonym oświadczeniem

prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj

lub

ul. Ks. Hugona Kołłątaja 5B

45-064 Opole