Ta oferta pracy jest nieaktualna od 170 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ekspert ds. Planowania Infrastruktury IT

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EKSPERT DS. PLANOWANIA INFRASTRUKTURY IT
    Lokalizacja: Warszawa

    Numer ref.: W/ISPII

    Twoje zadania

    • Tworzenie architektury fizycznej IT
    • Optymalizacja kosztowa i technologiczna infrastruktury
    • Analiza wymagań i potrzeb biznesowych pod kątem wprowadzenia koniecznych zmian w infrastrukturze IT
    • CMDB - opracowanie i utrzymanie procesu, wybór i wdrożenie narzędzia
    • Opracowywanie standardów i roadmap technologicznych
    • Koordynacja projektów w obszarze architektury fizycznej IT
    • Udział w ciekawych projektach w skali Grupy Kapitałowej
    • Współpraca z komórkami organizacyjnymi w całej Grupie Kapitałowej

    Nasze oczekiwania

    • Wykształcenie informatyczne (lub pokrewne)
    • 3 lata doświadczenie w tworzeniu optymalnej technologicznie architektury fizycznej systemów IT
    • Znajomość platform serwerowych IT (x86, AIX, HP-UX itp.) i technologii sieciowych (Cisco, Juniper, Huawei)
    • Doświadczenie w budowie i utrzymaniu CMDB
    • Podstawowa wiedza z zakresu systemów i technologii bezpieczeństwa IT
    • Praktyczna znajomość metodologii prowadzenia projektów  (certyfikat PMI, Prince)
    • Umiejętność transpozycji wymagań biznesowych na wymagania technologiczne oraz architektury logicznej rozwiązań i systemów IT na architekturę fizyczną
    • Podstawowa wiedza z zakresu projektowania baz danych (Oracle, Sybase, SQL)
    • Zdolności analityczne

    Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie  CV.
    Administratorem danych osobowych jest POLKOMTEL sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-673), ul. Konstruktorska 4. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.