Logo Pracuj.pl

Ekspert ds. podatków i rachunkowości

Grupa BoryszewO firmie

Grupa Boryszew

Aleje Jerozolimskie 92

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie analiz i opinii podatkowych,
  • przygotowanie propozycji zmian w ewidencji spowodowanych zmiana przepisów podatkowych i rachunkowych, zmiany i nowelizacje standardów międzynarodowych,
  • opracowywanie danych niezbędnych do zapewnienia poprawności raportów i sprawozdań w zakresie podatkowym na potrzeby Spółki, aktualizacja polityki rachunkowości,
  • wsparcie w dostosowywaniu procedur wewnętrznych do zmieniających się przepisów prawa podatkowego,
  • wsparcie w zakresie rozliczeń podatkowych,
  • sporządzanie dokumentacji cen transferowych, raportowanie w zakresie TP,
  • uczestnictwo w pracach podczas badania sprawozdań finansowych,
  • uczestnictwo w kontrolach przeprowadzanych przez Urzędy Skarbowe.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższe kierunkowe - podatki, rachunkowość oraz co najmniej 7-letnie doświadczenie,
  • ogólna znajomość prawa podatkowego, podatki pośrednie i bezpośrednie,
  • znajomość rozliczania podatku akcyzowego będzie dodatkowym atutem,
  • ogólna znajomość prawa bilansowego,
  • znajomość Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej,
  • doskonała znajomość pakietu Office, w szczególności Excel,
  • znajomość systemu Symfonia,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • samodzielność, rozwinięte zdolności analityczne i skrupulatność,
  • terminowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • pracę w Spółce notowanej na GPW o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • rozwój zawodowy w strukturach Grupy,
  • przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce

Do naszego zespołu w Centrali Grupy Boryszew aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. sprawozdawczości.

Ekspert ds. podatków i rachunkowości, Aleje Jerozolimskie 92, Warszawa