Logo Pracuj.pl

Ekspert ds. Podatków

Lidl Polska sp. z o.o.O firmie

Lidl Polska sp. z o.o.

Poznańska 48

Jankowice (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Analizy finansowe i podatkowe
  • Raportowanie podatkowe (ewidencje, deklaracje, zestawienia)
  • Udział w projektach od strony podatkowej
  • Weryfikacje i kontrole powierzonego raportowania oraz otrzymanych zapytań / opracowań / dokumentów
  • Pilnowanie terminów podatkowych (raportowanie, płacenie podatków, korespondencja podatkowa)
  • Gromadzenie materiałów z analiz i decydowanie lub rekomendowanie rozwiązań
  • Reprezentowanie firmy w sprawach podatkowych w ustalonym zakresie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku ekonomia, prawo, podatki lub kierunkach pokrewnych
  • Preferowane kilkuletnie doświadczenia w pracy w Podatkach / Finansach / Księgowości
  • Znajomość prawa podatkowego i zasad rachunkowo-księgowych
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie min. B1
  • Swoboda w korzystaniu z popularnych aplikacji / systemów / programów (szczególnie Excel, pakiet office, SAP)
  • Umiejętność komunikacji i współpracy
  • Działanie i myślenie strategiczne oraz zorientowanie na wynik
  • Umiejętność rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • Tytuł doradcy podatkowego lub/i biegłego rewidenta lub/i radcy prawnego
  • Umiejętności używania i dopasowywania narzędzi informatycznych wykorzystywanych w podatkach m.in. JPK, e-faktura
  • Doświadczenia w prowadzeniu projektów podatkowych

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki
  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia już po 1. roku pracy
  • Umowa o pracę na min. 12 miesięcy bez okresu próbnego
  • Sabbatical
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • Możliwość awansu
  • Bony na święta
  • Karta Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne

Komfortowy dojazd z Poznania S11/DK92:

  • samochód: Poznań/Centrum - Centrala Lidl: ok. 20 minut
  • autobus linia 812 lub 821: Poznań/pętla Ogrody - przystanek Jankowice/Przemysłowa: ok. 40 minut

Ekspert ds. Podatków, Poznańska 48, Jankowice (pow. poznański)