Oferta pracy

Ekspert ds. Podatków

home.pl S.A.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca weryfikacja rachunkowości podatkowej/ księgowań z zakresu podatków i kompletności dokumentacji

  • Współpraca przy weryfikacji i przygotowywanie deklaracji, jpk, informacji i sprawozdań podatkowych w zakresie podatków CIT, VAT, podatek u źródła, ceny transferowe, PCC i inne zlecone

  • Przygotowywanie dokumentacji cen transferowych, samodzielnie lub przy współpracy z zewnętrznymi doradcami podatkowymi

  • Tworzenie oraz nadzór nad terminową i prawidłową realizacją procedur podatkowych

  • Doradztwo w zakresie podatków wraz z podejmowaniem samodzielnych decyzji

  • Monitorowanie zmian w podatkach oraz identyfikacja ich wpływu na procesy podatkowe w Spółce

  • Kontakt z organami podatkowymi, w tym przygotowywanie odpowiedzi związanych z kontrolami krzyżowymi

  • Współpraca z zewnętrznymi doradcami podatkowymi: udział w projektach dotyczących rozwoju systemów i produktów, w części dotyczącej podatków, wsparcie procesu rozliczania MDR

Nasze wymagania

  • Min.5-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, podatki)

  • Mile widziane uprawnienia doradcy podatkowego i znajomość zagadnień z obszaru MDR

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu: VAT, CIT, podatek u źródła, ceny transferowe, (OSS - mile widziane)

  • Umiejętność pracy w zespole i pracy zdalnej

  • Język angielski na poziomie bardzo dobrym, ze słownictwem z zakresu podatków (współpraca z międzynarodowym zespołem podatkowym w ramach grupy kapitałowej)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pełen etat

  • Możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej

  • Pozytywną i nieformalną atmosferę pracy

  • Prywatną opiekę medyczną, dopłaty do kart sportowych oraz wakacji, lekcje nauki angielskiego, bony na święta, ubezpieczenie grupowe i wiele innych

  • Możliwość rozwoju w różnych kierunkach – udział w programach rozwojowych „Bilet do Rozwoju”, czyli wewnętrznych szkoleniach z ekspertami z różnych dziedzin

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatkowy urlop

home.pl jest największym dostawcą usług internetowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w rejestracji domen internetowych, hostingu serwisów WWW, sklepów internetowych, utrzymaniu kont poczty elektronicznej.

Co druga strona internetowa w Polsce jest w home.pl a do grona użytkowników Naszych usług należą zarówno klienci indywidualni, mikro- i małe firmy, oraz międzynarodowe koncerny, instytucje finansowe oraz jednostki administracji publicznej.

Przewiń do profilu firmy