Oferta pracy

Ekspert ds. Podatków

PEKAO LEASING SP. Z O.O.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja rozliczeń podatkowych – CIT, VAT, podatki lokalne

  • Opiniowanie zagadnień podatkowych związanych z prowadzonymi projektami oraz inicjatywami biznesowymi

  • Współpraca z jednostkami biznesowymi spółki w kwestiach podatkowych w ramach realizowanych transakcji leasingowych

  • Współpraca z zewnętrznymi doradcami podatkowymi i organami skarbowymi

  • Monitorowanie zmian w przepisach podatkowych wraz z inicjowaniem wymaganych zmian w procesach i procedurach

  • Prowadzenie projektów usprawniających procesy podatkowo-księgowe

  • Koordynacja pracy kilkuosobowego zespołu podatkowego

Nasze wymagania

  • Min. 5-letnie doświadczenie w obszarze podatków

  • Umiejętność praktycznego stosowania przepisów prawa podatkowego

  • Doświadczenie w prowadzeniu korespondencji podatkowej oraz pisaniu wniosków do organów skarbowych

  • Doświadczenie podatkowe w zakresie leasingu będzie dodatkowym atutem

  • Dobra znajomość MS Excel

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznej, nastawionej na zmianę organizacji

  • Hybrydowy model pracy, tj. praca zarówno w biurze (w świetnym standardzie i lokalizacji – biurowiec Focus) oraz praca zdalna

  • Pakiet pozapłacowych benefitów, m.in. opieka medyczna, karta Multisport

Jesteśmy firmą prowadzącą działalność biznesową dedykowaną wsparciu finansowemu sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji w obszarze leasingu.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy