Logo Pracuj.pl

Ekspert ds. Polityki Kredytowej KB

ALIOR BANKO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

- opracowywaniu i wdrażaniu modyfikacji do funkcjonującego procesu kredytowego dla Klienta Biznesowego,

- zarządzaniu systemem regulacji wewnętrznych i dostosowaniu ich do zmieniającego się otoczenia prawnego i systemowego,

- definiowaniu wymagań biznesowych na potrzeby systemów wspierających proces kredytowy Klienta Biznesowego,

współpracy z innymi jednostkami organizacyjnymi Banku w zakresie wdrażania nowych inicjatyw i optymalizacji istniejących procesów,

- bieżącym wsparciu analityków kredytowych.

Nasze wymagania

Jeśli jesteś osobą:

- posiadającą min. 2 letnie doświadczenie w bankowości w obszarze ryzyka kredytowego Klienta Biznesowego,

- znającą proces kredytowy i regulacje wewnętrzne z zakresu ryzyka (znajomość regulacji produktowych będzie dodatkowym atutem),

- samodzielną, dociekliwą i skrupulatną w zakresie powierzonych zadań,

- zaangażowaną i potrafiącą współpracować z grupą,

- nie boisz się podejmować ciekawych wyzwań.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w oparciu o wartości - zwinność, prostota, zespołowość i etyka,
  • obszerny pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, 2 dni dodatkowo wolne za wolontariat itp.),
  • realny wpływ na kształt procesu kredytowego oraz możliwość realizacji własnych inicjatyw,
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w miłej atmosferze, wspierającym zespole ekspertów i indywidualny mentoring.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji

1

Aplikujesz i przesyłasz swoje CV.

2

Rozmawiasz z rekruterem przez telefon.

3

Spotykasz się z przyszłym przełożonym.

4

Dostajesz informacje zwrotną.

5

Witamy w Alior Banku.

Alior Bank to miejsce dla osób, które chcą kreować nowe standardy w bankowości. Oferujemy szerokie możliwości zatrudnienia dla ekspertów w wielu dziedzinach. Do współpracy zapraszamy najlepszych profesjonalistów z doświadczeniem popartym sukcesami w branży bankowej, jak również osoby, które chcą rozpocząć swoją karierę i rozwijać się wspólnie z Alior Bankiem.

Wyróżniamy się dynamicznym środowiskiem pracy, bezpośrednią komunikacją i swobodną kulturą organizacyjną. W Alior Banku ludzie stanowią najważniejszą wartość, dlatego współpracownicy i atmosfera - co rok, znajdują się wśród najwyżej ocenianych aspektów środowiska pracy w Alior Banku.

Ekspert ds. Polityki Kredytowej KB, Gdańsk