Ekspert ds. Pracowniczych Planów Kapitałowych

Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU SA O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Ekspert
Ekspert ds. Pracowniczych Planów KapitałowychNumer ref.: 000010091

Twoje zadania:

  • Prezentowanie oferty PPK podmiotom zatrudniającym
  • Prowadzenie negocjacji z podmiotami zatrudniającymi i partnerami biznesowymi TFI PZU
  • Szkolenia podmiotów zatrudniających w zakresie PPK
  • Opracowywanie i przygotowanie materiałów szkoleniowych oraz prowadzenie szkoleń w zakresie PPK dla kanałów sprzedaży Grupy PZU
  • Współpraca z komórkami organizacyjnymi TFI PZU SA, Grupy PZU oraz partnerami TFI PZU w zakresie sprzedaży PPK

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz min. 3 lat doświadczenia w znajomości zasad funkcjonowania rynku kapitałowego, funduszy inwestycyjnych i tworzonych na ich bazie produktów,
  • Znasz rynek produktów emerytalnych
  • Dobrze się czujesz w wystąpieniach publicznych i prowadzeniu prezentacji
  • Pozytywnie jesteś nastawiony do ludzi i odznaczasz się odwagą w poszukiwaniu oraz budowaniu nowych relacji
  • Masz wykształcenie wyższe
  • Komunikatywnie posługujesz się j. angielskim

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę na czas określony
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy