Oferta pracy

Ekspert ds. prawnych

KRUK S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Spółki KRUK S.A. w zakresie wypełniania obowiązków informacyjnych zgodnie z MAR, Rozporządzeniem w sprawie informacji bieżących i okresowych oraz DPSN 2021

  • Organizacja i nadzór nad obowiązkami informacyjnymi w Grupie Kapitałowej KRUK,

  • Obsługa spółek z Grupy Kapitałowej KRUK w zakresie przygotowywania i prowadzenia szkoleń dotyczących obowiązków informacyjnych,

  • Opracowywanie i wdrażanie procedur oraz prowadzenie list dostępu do informacji poufnych w Grupie Kapitałowej KRUK,

  • Raportowanie w systemie ESPI oraz EBI

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze / ekonomiczne lub pokrewne

  • Doświadczenie w wypełnianiu obowiązków informacyjnych w spółce publicznej

  • Znajomość języka angielskiego B1/B2

  • Odpowiedzialność i samodzielność

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

  • Zdobycie doświadczenia w kancelarii prawnej należącej do międzynarodowej grupy

  • Zdobycie unikalnych kompetencji łączących aspekty prawne i biznesowe

  • Możliwość rozwoju umiejętności prawniczych podczas współpracy z radcami prawnymi, aplikantami, specjalistami

  • Pakiet świadczeń socjalnych: dofinansowanie do karty Multisport, bezpłatna prywatna opieka medyczna Luxmed, kafeteria MyBenefit, atrakcyjne cenowo ubezpieczenie na życie dla pracownika i jego rodziny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników