Oferta pracy

Ekspert ds. procesów kredytowych

SGB-BANK S.A.O firmie

  • Szarych Szeregów 23a, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

SGB-BANK S.A.

Szarych Szeregów 23a

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • rozwój oferty kredytów dla ludności, w szczególności w zakresie kredytów zabezpieczonych hipotecznie

  • prowadzenie i wdrażanie projektów biznesowych wdrażających nowe produkty kredytowe

  • optymalizacja i wdrażanie nowych procesów kredytowych dla klienta indywidualnego w celu zwiększenia efektywności biznesowej

  • odpowiedzialność za wynik i rentowność produktu w obszarze kredytów dla klienta indywidualnego

  • współpraca z dostawcami systemów i usług przy realizacji projektów

  • analiza rynku, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w celu wzrostu biznesu bankowości spółdzielczej w zakresie kredytów dla klienta indywidualnego

  • współpraca z bankami spółdzielczymi w zakresie rozwoju i obsługi oferty kredytowej

Nasze wymagania

  • wyższe, preferowane ekonomiczne

  • co najmniej 3 lata w bankowości lub innych instytucjach finansowych

  • znajomość rynku w zakresie produktów kredytowych zasad, regulacji, procesów

  • znajomość rynku kredytowego w Polsce i na świecie i umiejętność poszukiwana optymalnych produktów i procesów dla banków spółdzielczych

  • prowadzenie projektów informatycznych w zakresie nowych rynkowych produktów kredytowych na potrzeby banków spółdzielczych

  • prowadzenie projektów optymalizujących procesy kredytowe i różne ścieżki decyzyjne

  • udokumentowanie doświadczenie w prowadzeniu projektów biznesowych

  • doświadczenie w bankowości detalicznej w zarządzaniu biznesem kredytowym szczególnie w zakresie kredytów hipotecznych

  • umiejętność prowadzenia projektów w roli Product Ownera

  • umiejętność koordynowania i zarządzania zadaniami w projekcie

  • znajomość regulacji prawnych z zakresu produktów kredytowych dla klienta indywidualnego w szczególności kredytów hipotecznych

  • znajomość narzędzi MS Office (Excel, Power Point, Word)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku