Oferta pracy

Ekspert ds. Procesów

Bank Gospodarstwa KrajowegoO firmie

Rekrutacja zdalna

Bank Gospodarstwa Krajowego

al. Jerozolimskie 7

Warszawa

BGK to państwowy bank rozwoju - centrum kompetencyjne w finansowaniu projektów infrastrukturalnych, eksportu, spółek komunalnych i samorządów. Dzięki naszej unikalnej roli we wspieraniu wzrostu ekonomicznego Polski, oferujemy możliwość rozwoju zawodowego w jedynej takiej organizacji w Polsce, pobudzającej przedsiębiorczość i podnoszącej jakość życia Polaków. Zapewniamy stabilne zatrudnienie w  rozwijającym się i nowoczesnym banku z tradycjami, a także atrakcyjny pakiet szkoleń oraz świadczeń socjalnych.

Odpowiedzialność i zadania:

  • Wsparcie Właścicieli Procesów w zarządzaniu procesami, w tym w szczególności w definiowaniu, modelowaniu i optymalizacji procesów
  • Udział w pracach zespołów projektowanych, których celem jest podnoszenie jakości i efektywności organizacji
  • Zarządzanie i wdrażanie architektury procesów BGK
  • Opracowywanie standardów oraz definiowanie wytycznych w zakresie zarządzania procesowego w banku;
  • Rozwijanie kultury zarządzania procesowego w banku, w tym wdrażanie wybranych metod i narzędzi Lean Management
  • Prowadzenie/ moderowanie warsztatów i szkoleń
  • Utrzymywanie i rozwijanie narzędzi IT wspierających zarządzanie procesowe oraz określanie zasad korzystania z nich

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie/ ekonomia/ bankowość/ finanse)
  • Minimum 1 rok na podobnym stanowisku (realizacja projektów optymalizacyjnych w roli moderatora warsztatów oraz doświadczenie w modelowaniu procesów)
  • Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania procesami, znajomość technik i narzędzi usprawniających procesy (Lean, Kaizen, Six Sigma, itp.), budowania mierników procesowych
  • Umiejętność zarządzania zmianą, konfliktem oraz analitycznego myślenia
  • Orientacja na cele i efektywność w działaniu
  • Otwartość na współpracę w zespole oraz budowanie i utrzymywania partnerskich relacji na każdym szczeblu organizacji
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

U nas możesz liczyć na:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny oraz Świadczenie z ZFŚS
  • Atrakcyjny system wynagradzania i premiowy
  • Opieka medyczna Lux Med
  • Karta MultiSport
  • Elastyczne godziny pracy i praca zdalna
  • Doskonała lokalizacja biura (centrum)
  • Płatny Program Poleceń Pracowników
  • Sekcje sportowe np. piłka nożna, biegi, narciarstwo, rowery, żeglarstwo, taniec
  • Program wolontariatu pracowniczego z godzinami wolnymi na jego realizację
  • Owocowe dni

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj

  • Oferta powinna zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy