Logo Pracuj.pl

Ekspert ds. Produktów Finansowych

Santander Bank PolskaO firmie

  • Ciechanów
    Ciechanów, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie długotrwałych relacji biznesowych
  • uczestniczenie w spotkaniach z Klientami i prezentowanie oferty Banku
  • zapewnianie najwyższej jakości obsługi dla Klientów

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w sprzedaży usług finansowych, wiedzę produktową i procesową w obszarze sprzedaży kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz sektora MŚP
  • posiadasz umiejętność identyfikacji potrzeb klienta oraz doradztwa w zakresie doboru odpowiedniego produktu/usługi
  • jesteś nastawiony/a na realizację zadań i osiąganie celów biznesowych
  • doświadczenie w sprzedaży leasingu oraz terminali POS będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • bogaty program profesjonalnych szkoleń
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i benefitu sportowego
  • konkursy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami
  • zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Ekspert ds. Produktów Finansowych, Ciechanów