Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Santander Bank Polska

Ekspert ds. Produktów Finansowych

Santander Bank PolskaO firmie

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 15 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie długotrwałych relacji biznesowych

  • uczestniczenie w spotkaniach z Klientami i prezentowanie oferty Banku

  • zapewnianie najwyższej jakości obsługi dla Klientów

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w sprzedaży usług finansowych, wiedzę produktową i procesową w obszarze sprzedaży kredytów hipotecznych

  • posiadasz umiejętność identyfikacji potrzeb klienta oraz doradztwa w zakresie doboru odpowiedniego produktu/usługi

  • jesteś nastawiony/a na realizację zadań i osiąganie celów biznesowych

  • doświadczenie w sprzedaży leasingu oraz terminali POS będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • bogaty program profesjonalnych szkoleń

  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i benefitu sportowego

  • konkursy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami

  • zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Tak się u nas pracuje