Logo Pracuj.pl

Ekspert ds. produktów firmowych i hipotecznych

mFinanse S.A.O firmie

  • Kraśnik
    Kraśnik, lubelskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie i budowanie relacji z klientem
  • promowanie usług oraz produktów z oferty firmy
  • oferowanie najlepszych rozwiązań finansowych spośród oferty partnerów firmy
  • reprezentowanie najwyższych standardów jakości obsługi klienta
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży finansowej
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientem
  • kreatywność w sprzedaży
  • zorientowanie na sukces
  • zaangażowanie w realizację celów oraz współpraca w zespole
  • konsekwencja i samodzielność w działaniu
  • min. średnie wykształcenie

To oferujemy

  • komfortowe biura w prestiżowych lokalizacjach
  • atrakcyjny system prowizyjny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Ekspert ds. produktów firmowych i hipotecznych, Kraśnik