Oferta pracy

Ekspert ds. Produktów Kredytowych Klienta Biznesowego

ALIOR BANKO firmie

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analiza rynku produktów bankowych, w szczególności kredytów

  • przygotowywanie zestawień i rekomendacji dotyczących rozwoju oferty kredytowej banku dla klientów biznesowych

  • wdrażanie i usprawnianie produktów kredytowych dla przedsiębiorstw

  • koordynowanie testów wprowadzanych zmian, współpraca z analitykami IT

  • tworzenie regulacji wewnętrznych (procedury) i zewnętrznych (regulaminy, umowy) dla zarządzanych produktów w odpowiedzi na zmiany w otoczeniu prawnym

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem produktami Klienta Biznesowego

  • znasz rynek usług bankowych dla firm, zwłaszcza w zakresie oferty kredytowej

  • umiesz analizować i syntetycznie przedstawić informacje i rekomendacje, także w formie prezentacji

  • biegle posługujesz się pakietem MS Office, w szczególności Excel i PowerPoint

  • samodzielnie wykonujesz swoje obowiązki, dbając o wysoką jakość wykonywanej pracy

  • posiadasz bardzo dobre zdolności interpersonalne

  • rozumiesz potrzeby przedsiębiorców, znasz uwarunkowania prawne dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej (dodatkowy atut)

To oferujemy

  • umowę o pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej

  • realne możliwości rozwoju zawodowego

  • optymistyczne nastawienie do pracy, rzetelność, dokładność, odpowiedzialność

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop