Oferta pracy

Ekspert ds. Produktów Kredytowych Klienta Biznesowego

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analiza rynku produktów bankowych, w szczególności kredytów,

  • przygotowywaniu zestawień i rekomendacji dotyczących rozwoju oferty kredytowej banku dla klientów biznesowych,

  • wdrażanie i usprawnianie produktów kredytowych dla przedsiębiorstw,

  • koordynowanie testów wprowadzanych zmian, współpracy z analitykami IT,

  • tworzenie regulacji wewnętrznych (procedury) i zewnętrznych (regulaminy, umowy) dla zarządzanych produktów w odpowiedzi na zmiany w otoczeniu prawnym.

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem produktami Klienta Biznesowego,

  • znasz rynek usług bankowych dla firm, zwłaszcza w zakresie oferty kredytowej,

  • umiesz analizować i syntetycznie przedstawić informacje i rekomendacje, także w formie prezentacji,

  • biegle posługujesz się pakietem MS Office, w szczególności Excel i PowerPoint,

  • samodzielnie wykonuje swoje obowiązki, dbając o wysoką jakość wykonywanej pracy,

  • posiadasz bardzo dobre zdolności interpersonalne,

  • rozumiesz potrzeby przedsiębiorców, znasz uwarunkowania prawne dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej (dodatkowy atut).

To oferujemy

  • umowę o pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej,

  • realne możliwości rozwoju zawodowego,

  • optymistyczne nastawienie do pracy, rzetelność, dokładność, odpowiedzialność,

  • pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.).

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop