Ekspert ds. Produktów Kredytowych Klienta Biznesowego

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

  • analizie rynku produktów bankowych, w szczególności kredytów,

  • przygotowywaniu zestawień i rekomendacji dotyczących rozwoju oferty kredytowej dla klientów biznesowych,

  • wdrażaniu i usprawnianiu produktów kredytowych dla średnich firm i przedsiębiorstw korporacyjnych

  • koordynowaniu testów wprowadzanych zmian, współpracy z analitykami IT

  • tworzeniu procedur wewnętrznych (procedury) i regulacji zewnętrznych (regulaminy, umowy) dla zarządzanych produktów

Nasze wymagania

Jeśli jesteś osobą, która posiada:

• posiada min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem produktami Klienta Biznesowego,

• zna rynek usług bankowych dla firm, zwłaszcza w zakresie oferty kredytowej,

• umie analizować i syntetycznie przedstawić informacje i rekomendacje, także w formie prezentacji,

• biegle posługuje się pakietem MS Office, w szczególności Excel i PowerPoint,

• samodzielnie wykonuje swoje obowiązki, dbając o wysoką jakość wykonywanej pracy,

• posiada bardzo dobre zdolności interpersonalne,

• rozumie potrzeby przedsiębiorców, zna uwarunkowania prawne dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej (dodatkowy atut).

To oferujemy

  • Zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się dziale renomowanej instytucji finansowej

  • Wsparcie w zdobywaniu nowych kompetencji i wiedzy

  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

  • Bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Tak się u nas pracuje