Oferta pracy

Ekspert ds. produktów ubezpieczeniowych

PKO Leasing S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Współuczestniczysz w tworzeniu, wdrażaniu i rozwijaniu produktów ubezpieczeniowych dostosowanych do specyfiki rynku leasingowego (z naciskiem na kalkulację webserwisową)

  • Ściśle współpracujesz z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi - negocjacje, analiza zakresu, wdrażanie zmian, promocji

  • Dostosowujesz oferty produktowe do oczekiwań Klientów/Sieci sprzedaży

  • Analizujesz rynek ubezpieczeniowy oraz monitorujesz oferty konkurencji

  • Ściśle współpracujesz z IT w ramach zlecania i wdrażania zmian produktowych w systemach IT

  • Analizujesz procesy ubezpieczeniowe oraz wdrażasz niezbędne optymalizacje

  • Koordynujesz wdrożenie istniejących i nowo powołanych projektów ( z naciskiem na oferty webserwisowe)

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku ubezpieczeń, w tym ubezpieczeń komunikacyjnych, finansowych, majątkowych oraz regulacji prawnych dotyczących zakresu ubezpieczeń

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Gotowość do inicjowania i składania propozycji zmian produktowych

  • Gotowość do inicjowania zmian w procesach z uwzględnieniem regulacji prawnych

  • Znajomość specyfiki rynku leasingowego będzie dodatkowym atutem

  • Wykształcenie wyższe

  • Dobra znajomość MS Excell i Power Point, JIRA, Confluence

  • Mile widziane jest doświadczenie we współpracy z firmami leasingowymi

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę w jednej z najlepszych firm leasingowych należącej do Grupy Kapitałowej Największego Banku w Polsce,

  • możliwość zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, kwalifikacji wraz z systemem motywacyjnym uzależnionym od realizacji celów biznesowych,

  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego: opieka medyczna, pakiet Multisport, Pracowniczy Program Emerytalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • aplikacja treści audio

  • działania wellbeingowe

PKO Leasing S.A.

Dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry.

Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.

Przewiń do profilu firmy

Co się stanie, po kliknięciu "APLIKUJ"?

Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter zadzwoni do Ciebie,

żeby umówić się na rozmowę rekrutacyyjną. Do usłyszenia!