Oferta pracy

Ekspert ds. Produktu

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie rynku produktów bankowych, oferty konkurencji, tendencji rynkowych;

  • Przygotowywanie zestawień i rekomendacji dotyczących rozwoju oferty produktów dla klientów indywidualnych;

  • Opracowywanie propozycji rozwiązań produktowych i procesowych, a także dokumentacji produktowej;

  • Tworzenie propozycji zmian regulacji wewnętrznych i zewnętrznych dla produktów w odpowiedzi na zmiany w otoczeniu prawnym;

  • Współpraca z komórkami odpowiedzialnymi za promocję i komunikację marketingową w ramach linii produktowej;

  • Dbanie o zgodność linii produktów oraz powiązanych procesów z obowiązującym prawem i regulacjami instytucji nadzorczych;

  • Przygotowywanie prezentacji produktowych;

  • Realizacja zadań wynikających z procesów kontroli w jednostce;

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Zaawansowane umiejętności analityczno-raportowe i prezentacyjne

  • Dobra znajomość rynku usług produktów finansowych (w tym obszaru bankowości hipotecznej),

  • Dobra znajomość oferty produktowej dedykowanej klientowi indywidualnemu,

  • Znajomość procesów sprzedaży,

  • Znajomość zagadnień prawnych związanych z funkcjonowaniem produktów hipotecznych,

  • Praktyczna zaawansowana znajomość narzędzi MS Office (MS Excel, MS PowerPoint).

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce;

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego;

  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie; konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop