Oferta pracy

Ekspert ds. Programów Leasingowych

GRUPA PZUO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Ekspert
Ekspert ds. Programów Leasingowych (rekrutacja prowadzona online)Numer ref.: 000010214

Twoje zadania:

  • Oferowanie produktów ubezpieczeniowych (komunikacyjne, majątkowe, inne) klientom z branży leasingowej i zarządzania flotą
  • Negocjowanie programów ubezpieczeniowych z dużymi partnerami biznesowymi – firmami leasingowymi, brokerami i multiagencjami
  • Nadzór merytoryczny nad sprzedażą ubezpieczeń kluczowym klientom spółki
  • Samodzielna ocena ryzyka i akceptacja szczególnych warunków umów ubezpieczeniowych
  • Analiza rynku i działań konkurencji
  • Przygotowywanie rekomendacji dotyczących modyfikacji oferty, tworzenie produktów ubezpieczeniowych, dodatkowych klauzul i szczególnych warunków ubezpieczeń
  • Wprowadzanie zmian procedur z zakresu obsługi posprzedażowej i likwidacji szkód
  • Opracowywanie treści umów generalnych i umów agencyjnych
  • Ścisła współpraca z innymi biurami w spółce

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń dla klientów korporacyjnych (np. firm leasingowych, dealerów samochodowych) oraz oceny ryzyka ubezpieczeniowego
  • Masz doświadczenie w negocjacjach z dużymi klientami korporacyjnymi
  • Masz wykształcenie wyższe (ekonomia, prawo, techniczne)
  • Jesteś analityczny
  • Jesteś komunikatywny, łatwo nawiązujesz relacje i potrafisz porozumieć się z osobami na różnych szczeblach organizacji
  • Znasz język angielski na poziomie dobrym

Korzyści dla Ciebie:

  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy