Ekspert ds. Projektów i Produktu

ALIOR BANKO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 19 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie aktywnym portfelem produktów i ich rozwijanie (kredyty ratalne),

  • opracowanie strategii oraz koncepcji rozwoju obecnych produktów w kanale online,

  • wdrażanie nowych produktów i funkcjonalności, zgłaszanie projektów rozwojowych, przygotowywanie planów i harmonogramów wdrożeń,

  • prowadzenie i zarządzanie backlogiem produktu,

  • nadawanie priorytetów wymagań biznesowych w zakresie systemów IT i proponowanie adekwatnych rozwiązań,

  • współpraca z zespołem scrumowym i Interesariuszami w zakresie planowania działań wytwórczych oraz w celu zoptymalizowania ich efektywności biznesowej,

  • rekomendowanie zmian wspierających realizację celów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze produktów kredytowych, e-commerce,

  • wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne, matematyczne, statystyka, ekonometria, bankowość, informatyka,

  • ogólna wiedza dotycząca makroekonomii, produktów bankowych,

  • umiejętność przekonywania innych do swoich decyzji, tworzenie rekomendacji dla projektowanych rozwiązań, otwartość na dialog

  • doświadczenie w pracy w zespołach scrumowych, doświadczenie w pracy jako członek zespołu pracującego w metodyce Agile,

  • doświadczenie w tworzeniu wymagań biznesowych i założeń dotyczących optymalizacji procesów kredytowych,

  • umiejętność generowania nowych/innowacyjnych pomysłów biznesowych na podstawie analizy otoczenia rynkowego oraz ich sprawnego wdrażania,

  • doświadczenie we współpracy z zespołami w obszarach (Sprzedaż, IT, Operacje, Marketing, Finanse),

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • znajomość JIRA będzie dodatkowych atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez współpracę z doświadczonymi Product Ownerami i Scrum Masterami/Team Leaderami,

  • pełne wyzwań zadania o dużym stopniu samodzielności związane z rozwojem produktu,

  • zadania skoncentrowane na celach strategicznych kanału ratalnego i realny wpływ na rozwój procesów w banku

  • możliwość hybrydowej pracy zdalnej,

  • dofinansowanie do benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, sekcje sportowe),

  • wynagrodzenie dostosowanie do wiedzy i doświadczenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Tak się u nas pracuje