Oferta pracy

Ekspert ds. Raportowania i Analiz

Citi Handlowy

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie bieżącego raportowania bazującego na hurtowni danych oraz innych źródłach danych; w szczególności raportów sprzedażowych;

  • Optymalizacja i rozwój istniejących procesów w oparciu o najlepsze praktyki;

  • Przygotowywanie nowych procesów i raportów;

  • Analiza wymagań klientów biznesowych w zakresie nowych i istniejących raportów;

  • Przygotowywanie analiz biznesowych;

  • DWH - aktywny udział w jej rozwijaniu i utrzymaniu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • Doświadczenie w pracy z bazami danych i tworzeniu analiz biznesowych;

  • Bardzo dobra znajomość SQL;

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;

  • Atutem będzie znajomość środowiska SAS, VBA;

  • Znakomita umiejętności komunikacyjne;

  • Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań i umiejętność wyciągania wniosków;

  • Samodzielność oraz umiejętność działania pod presją czasu.

To oferujemy

  • Pracę w unikalnym środowisku narzędziowym data warehouse i business intelligence;

  • Współpracę z senior managementem;

  • Pracę w dynamicznym środowisku pełnym wyzwań zawodowych;

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w Banku z wieloletnią tradycją i o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie);

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej.

  • Miejsce pracy: Warszawa / Łódź

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Ekspert ds. Raportowania i Analiz dołączy do Departamentu Zarządzania Decyzjami Biznesowymi, który jest częścią Banku Detalicznego. Rolą Departamentu jest wdrażanie decyzji oraz rozwiązań biznesowych opartych na danych oraz analityce w ramach bankowości detalicznej. Zadaniem jednostki jest także tworzenie kluczowych ram analitycznych i wykorzystanie najlepszych praktyk z globalnych rozwiązań, aby stymulować wzrost finansowy oraz zaangażowanie klientów. Zespół jest odpowiedzialny za raportowanie zarządcze i odgrywa kluczową rolę w integracji decyzji biznesowych opartych na danych.