Oferta pracy

Ekspert ds. reklamy internetowej

Agora S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie, budowanie i utrzymywanie relacji z klientem biznesowym z obszaru motoryzacji,

  • sprzedaż powierzchni reklamowej oraz projektów content marketingowych,

  • wsparcie merytoryczne w tworzeniu „szytych na miarę” ofert z portfolio Gazeta.pl,

  • ścisła współpraca z redakcją i działem sprzedaży agencyjnej,

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia we współpracy z klientem biznesowym,

  • dobra znajomość rynku motoryzacyjnego oraz panujących na nim trendów,

  • znajomość zagadnień związanych z komunikacją marketingową,

  • zainteresowanie rynkiem reklamy internetowej, śledzenie najnowszych rozwiązań,

  • rozumienie potrzeb biznesu, wysoka orientacja na klienta i umiejętność budowania długotrwałych relacji,

  • doświadczenie w pracy przy projektach niestandardowych,

  • umiejętność prowadzenia prezentacji i negocjacji handlowych,

  • samodzielność i chęć wychodzenia z inicjatywą,

  • otwartość, komunikatywność.

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę, w której sam wybierzesz odpowiadający Ci model pracy, bo w Gazeta.pl każdy samodzielnie określa, czy chce pracować w pełni zdalnie czy w modelu hybrydowym,

  • pracę ze znanymi brandami,

  • zdobycie doświadczenia w jednej z największych grup medialnych w Polsce,

  • doskonałą atmosferę pracy,

  • zdobycie doświadczenia przy dużych, ciekawych projektach,

  • jeśli zdecydujesz się na pracę w biurze, to do Twojej dyspozycji będzie przyjazna przestrzeń biurowa, przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie - w budynku znajduje się kawiarnia, stołówka, siłownia, basen i sauna, a obok budynku stacja rowerowa.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Agora S.A.

Grupa Gazeta.pl jest w czołówce największych polskich portali internetowych, a jej serwisy należą do wiodących w swoich kategoriach tematycznych. Prezentują użytkownikom różnorodne treści, m.in. artykuły oraz autorskie materiały wideo, dostępne także poprzez aplikacje na urządzeniach mobilnych. Sport.pl, Next.Gazeta.pl, Weekend.Gazeta.pl, Moto.pl, Kobieta.Gazeta.pl, Haps.pl, eDziecko.pl oraz Avanti24.pl, to tylko niektóre z naszych serwisów.

W całej Agorze mamy ponad 100 serwisów internetowych, 20 aplikacji mobilnych, 10 tytułów prasowych, 4 stacje radiowe, 50 nowoczesnych kin oraz tysiące nośników outdoorowych.

Dołącz do naszego zespołu i wspieraj razem z nami największe marki w kraju!

Przewiń do profilu firmy

Drodzy kandydaci, w trosce o Wasze zdrowie oraz zdrowie naszych pracowników wprowadziliśmy zmianę w przebiegu wszystkich procesów rekrutacyjnych. Spotkania rekrutacyjne odbywają się online za pomocą aplikacji Teams.