Oferta pracy

Ekspert ds. Rekrutacji i Marki Pracodawcy

GRUPA PZUO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Ekspert
Ekspert ds. Rekrutacji i Marki PracodawcyNumer ref.: 000011026

Twoje zadania:

  • współtworzenie i realizacja kampanii rekrutacyjnych oraz wizerunkowych w obszarze marki pracodawcy,
  • koordynacja programów skierowanych do środowiska akademickiego,
  • współpraca z obszarem marketingu oraz zewnętrznymi dostawcami w zakresie tworzenia i realizacji kampanii promocyjnych,
  • realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska managerskie i specjalistyczne z wykorzystaniem narzędzi diagnostycznych w tym przeprowadzanie sesji Assessment Center,
  • projektowanie działań promocyjnych w zakresie marketingu rekrutacyjnego.
  • monitoring i analiza trendów rynkowych w obszarze rekrutacji i marki pracodawcy,
  • współprowadzenie karierowych kanałów w mediach społecznościowych.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • lubisz pracować z ludźmi :)
  • masz min. 5 lat doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i managerskie oraz min. 3 lata doświadczenia w obszarze budowania marki pracodawcy,
  • poszukiwania bezpośrednie kandydatów nie stanowią dla Ciebie wyzwania,
  • znasz i wykorzystujesz w prowadzonych procesach rekrutacyjnych narzędzia diagnostyczne,
  • masz już na swoim koncie zrealizowane kampanie promujące markę pracodawcy,
  • prowadzenie kanałów karierowych i działania promujące pracodawcę w mediach społecznościowych to dla Ciebie codzienność,
  • masz wykształcenie wyższe (psychologia, socjologia i pokrewne lub marketing),
  • jesteś na bieżąco z trendami w obszarze rekrutacji i marki pracodawcy,
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim.

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe.

Ogłoszenie archiwalne