Ta oferta pracy jest nieaktualna od 279 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ekspert ds. Rekrutacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-02-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Bank Gospodarstwa Krajowego to państwowy bank rozwoju, który inicjuje i realizuje programy służące wzrostowi ekonomicznemu Polski. Stanowi centrum kompetencyjne w finansowaniu projektów infrastrukturalnych, eksportu, spółek komunalnych i samorządów. Rozwija systemy poręczeń i gwarancji mające na celu pobudzanie przedsiębiorczości. Angażuje się w programy służące poprawie sytuacji na rynku mieszkaniowym i dostępu Polaków do mieszkań. Zarządza programami europejskimi i dystrybuuje środki unijne w skali krajowej i regionalnej.

Bank Gospodarstwa Krajowego to wiarygodny i stabilny pracodawca. Starając się spełnić najwyższe standardy na rynku pracy uczestniczy w licznych projektach certyfikacyjnych. W 2014 roku bank został nagrodzony prestiżowym tytułem Solidnego Pracodawcy Roku.

Centrala Banku Gospodarstwa Krajowego mieści się w Warszawie. W największych miastach Polski rozmieszczonych jest 16 oddziałów BGK.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: DHR/REK/2017

Zakres obowiązków:

  • Wypracowywanie  strategii działań rekrutacyjnych dla poszczególnych pionów/obszarów,
  • Tworzenie i aktualizowanie standardów rekrutacyjnych oraz monitorowanie ich stosowania,
  • Zapewnienie wsparcia procesów rekrutacyjnych na wszystkie stanowiska w Banku w ścisłej współpracy z HR Biznes Partnerami,
  • Opracowywanie, doskonalenie i wdrażanie optymalnych metod pozyskiwania kandydatów oraz technik ich selekcji,
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami rekrutacyjnymi – monitoring rynku, selekcja dostawców, koordynacja procesu podpisywania umów na prowadzenie procesów rekrutacyjnych, nadzór nad jakością zleconych procesów rekrutacyjnych,
  • Opracowywanie narzędzi oceny kandydatów bazujących na modelu kompetencji i wymaganiach stanowiskowych,
  • Koordynowanie, organizacja oraz współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie prowadzenia sesji Assessment Center
  • Monitoring i analiza realizacji wskaźników rekrutacyjnych,
  • Opracowywanie i koordynowanie budżetu kosztów rekrutacji.

Wymagane kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi,  psychologią, ekonomią,
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
  • Umiejętność projektowania narzędzi rekrutacyjnych oraz prowadzenia sesji Assessment Center,
  • Doświadczenie we współpracy z zewnętrznymi firmami rekrutacyjnymi.

Dodatkowe wymagania:

  • Umiejętność współpracy w zespole oraz budowania i utrzymywania partnerskich relacji
    z klientem wewnętrznym na każdym szczeblu organizacji,
  • Orientacja na cele i efektywność w działaniu,
  • Samodzielność, zaangażowanie, kreatywność,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Wysoka kultura osobista.

Dodatkowym atutem będą:

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych metodami direct search,
  • Wcześniejsze prowadzenie projektów rekrutacyjnych dla sektora bankowego i finansowego.

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • Bogaty pakiet świadczeń z ZFŚS.

Prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 17 lutego 2017r. za pomocą przycisku Aplikuj

Oferta powinna zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych jest Bank Gospodarstwa Krajowego z siedzibą w Warszawa 00-955, Al. Jerozolimskie 7 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się