Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ekspert ds. Rekrutacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-04-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Raisead to spółka holdingowa i brand parasolowy międzynarodowej grupy kapitałowej o polskim pochodzeniu i kapitale. Choć wywodzimy się z kategorii firm internetowych, dziś w ramach Raisead Holding skupiamy działalność biznesów z różnych branż i sektorów. Terytorialnie działalność grupy koncentruje się na obszarze Unii Europejskiej oraz regionu LATAM. Każdego dnia, ciężko pracujemy budując krok po kroku wspaniałe biznesy.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Ścisłą współpraca z Zarządem w celu tworzenia planów rozwoju struktur Holdingu,
    • Badanie potrzeb biznesowych i rekomendowanie odpowiednich rozwiązań
    • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska eksperckie i managerskie,
    • Tworzenie strategii pozyskiwania kandydatów oraz dobór narzędzi z obszaru marketingu rekrutacji,
    • Analiza oraz selekcja napływających aplikacji,
    • Organizacja i prowadzenie rozmów rekrutacyjnych,
    • Przeprowadzanie testów i przygotowywanie opinii na temat kandydatów,
    • Koordynacja procesu onbordingu nowych pracowników.

    Wymagania:

    • Doświadczenie minimum 5 lat w samodzielnym realizowaniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska eksperckie i managerskie do takich branż jak: marketing i reklama, nowe media, IT,
    • Doświadczenie w budowaniu strategii pozyskiwania talentów i jej skutecznej realizacji, znajomość trendów i narzędzi (social media, inne) oraz ich aktywne wykorzystywanie,
    • Umiejętność koordynowania kilku rekrutacji równolegle,
    • Wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne,
    • Rzetelność w wykonywaniu obowiązków oraz zorientowanie na jakość,
    • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej,
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1/B2.

    Oferujemy:

    • Bardzo atrakcyjne warunki finansowe i premie kwartalne za osiągane cele biznesowe,
    • Elastyczne godziny pracy i podejście zadaniowe,
    • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,
    • Możliwość tworzenia nowych struktur szybko rozwijającej się organizacji.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom