Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert ds Relacji z Klientem Korporacyjnym

Citi Handlowy

Senatorska 16

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie planów sprzedażowych w zakresie pozyskiwania klientów firmowych z segmentu digital

  • Nawiązywanie i rozwijanie relacji z klientami,

  • Aktywny kontakt z klientami, identyfikowanie ich potrzeb i przygotowywanie indywidualnych rozwiązań

  • Rozwiązywanie problemów powierzonego portfela klientów

  • Ścisła współpraca z Senior Menedżerami i ekspertami merytorycznymi w celu wypracowania innowacyjnych oraz niestandardowych rozwiązań, odpowiadających Na potrzeby klientów

  • Współpraca z partnerami produktowymi w celu zapewnienia najlepszej obsługi

  • Wstępna analiza finansowa, współpraca z analitykami kredytowymi na każdym etapie procesu kredytowego

Nasze wymagania

  • Min 2-5 letnie doświadczenie związane z pozyskiwaniem i obsługą klientów firmowych

  • Znajomość zagadnień z zakresu produktów i procesów bankowości komercyjnej

  • Znajomość analizy kredytowej

  • Wiedza dotycząca produktów i rozwiązań kierowanych dla klientów korporacyjnych

  • Umiejętność korzystania z nowych technologii i zrozumienia roli, jaką odgrywa technologia cyfrowa w doświadczeniach, które dostarczamy naszym klientom

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji

  • Silna motywacja i zaangażowanie

  • Znajomość języka angielskiego (minimum na poziomie średniozaawansowanym )

To oferujemy

  • Umowę o pracę i pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, dofinansowanie udziału w wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych. Listę wszystkich benefitów znajdziesz na naszej stronie: www.karierawciti.pl w zakładce Benefity dla Ciebie oraz Benefity dla Twoich bliskich)

  • Pracę w prestiżowej organizacji o globalnym zasięgu

  • Przyjazną, pełną wsparcia atmosferę i życzliwy zespół

  • ·Elastyczne warunki pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • fruits/owoce

Ekspert ds Relacji z Klientami Digital (Digital, Technology and Communications, Citi Commercial Bank) to rola zawodowa z dużym potencjałem rozwoju. Osoba na tym stanowisku odpowiada za pozyskiwanie i rozwój relacji z klientami korporacyjnymi Ściśle współpracuje z zespołem oraz partnerami produktowymi w banku w obszarze Markets, Cash Management i Risk aby zapewnić najwyższą jakość obsługi