Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert ds. Roszczeń Prawnych/Odszkodowawczych

"EUROPEJSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃ" S.A.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów dla kancelarii w bardzo szerokim zakresie obsługiwanych spraw

  • negocjacje handlowe

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość technik sprzedażowych

  • umiejętność samodzielnego planowania zadań i skutecznej ich realizacji

  • sporządzanie raportów z wykonywanych działań

  • komunikatywność oraz wysokiej klasy kultura osobista

  • dodatkowym atutem będzie wypracowana relacja z partnerami biznesowymi: np. agenci finansowi, biura rachunkowe, agenci nieruchomości, sprzedawcy fotowoltaiki, itp.

To oferujemy

  • rewolucyjny system wynagrodzenia (możliwość umowy o pracę + wysoka prowizja) !!!

  • dla najlepszych – samochód klasy premium

  • rozbudowany pakiet szkoleń

  • pełne wsparcie merytoryczne

  • jasne zasady współpracy i przejrzystą ścieżkę kariery

  • udział w konkursach sprzedażowych z bardzo atrakcyjnymi nagrodami

"EUROPEJSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃ" S.A.

Jesteśmy największą kancelarią odszkodowawczą w Polsce, działającą na rynku od 16 lat. Specjalizujemy się w pomocy prawnej dla osób poszkodowanych na drodze negocjacji z towarzystwami ubezpieczeniowymi, jak również w postępowaniach sądowych. Wyróżnia nas daleko idąca specjalizacja, wieloletnia praktyka w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych, oraz kadra z wieloletnim, niejednokrotnie kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym.

Ze względu na skalę prowadzonej działalności i w trosce o interesy Klientów, współpracujemy z najlepszymi kancelariami z terenu całej Polski. Dzięki temu zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy