Ekspert ds. Rozliczania Projektu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-12-04
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 2019-01-03)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Główny Urząd Miar

    Miejsce pracy: Warszawa

    ZAKRES ZADAŃ

    • Weryfikowanie i opisywanie dokumentów finansowych zgodnie z wytycznymi w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014 - 2020. oraz z zasadami rachunkowości.
    • Sporządzanie wniosków o płatność, raportów i sprawozdań, zgodnie z wytycznymi unijnymi.
    • Kontrola wydatków pod względem zgodności z budżetem projektu oraz ich kwalifikowalności.
    • Przygotowanie i katalogowanie dokumentacji finansowej projektu.
    • Aktualizacja i weryfikacja harmonogramów płatności oraz dbanie o terminowość płatności.
    • Współudział w pracach dotyczących planowania wydatków budżetowych.

    OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY

    • wykształcenia wyższego (mile widziana specjalizacja związana z finansami, rachunkowością lub funduszami unijnymi),
    • 3-letniego doświadczenia zawodowego w rozliczaniu projektów współfinansowanych z UE,
    • znajomości języka angielskiego na poziomie B2,
    • znajomość zasad finansowania, rozliczania i kwalifikowalności wydatków finansowanych ze źródeł zewnętrznych,
    • umiejętności opracowywania dokumentacji dotyczącej realizacji i koordynacji projektów,
    • wiedzy pozwalającej na realizację zadań związanych z obsługą projektów funduszowych,
    • dobrej znajomości zasad funkcjonowania programów funduszowych, w tym m.in. przepisów prawa i procedur UE w tym obszarze,
    • komunikatywności i asertywności,
    • umiejętności: współpracy, analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów,  pracy pod presją czasu,
    • umiejętności obsługi komputera (Pakiet Microsoft Office).

    OFERUJEMY

    • stabilne warunki zatrudnienia w jednostce ze stuletnią tradycją w polskiej administracji miar,
    • otwarte i przyjazne środowisko pracy, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • dogodną lokalizację w centrum Warszawy z rozbudowaną siecią połączeń komunikacyjnych,
    • dodatek za wieloletnią pracę w wysokości od 5% do 20 % wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy,
    • trzynaste wynagrodzenie,
    • ruchomy system czasu pracy (rozpoczęcie pracy w godz. 7.45 - 8.15) lub możliwość ustalenia indywidualnego czasu pracy,
    • szkolenia oraz możliwości dalszego rozwoju kompetencji zawodowych,
    • pakiet socjalny: dofinansowanie wypoczynku pracownika i dzieci, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach),
    • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia na życie

    Aplikacje powinny zawierać CV, LM, skan dokumentów potwierdzających posiadanie wymaganego wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego jak również klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 31.12.2018 r. klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    DANE OSOBOWE - KLAUZULA INFORMACYJNA
    Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego  i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych  i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Każdy kandydat przystępujący do naboru podaje swoje dane dobrowolnie. Bez podania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwy udział w naborze.

    • Administrator danych i kontakt do niego: Prezes Głównego Urzędu Miar z siedzibą przy ul. Elektoralnej 2, 00139 Warszawa.
    • Kontakt do inspektora ochrony danych: [email protected], tel. 22 581 94 30.
    • Cel przetwarzania danych: przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy.
    • Informacje o odbiorcach danych: Państwa dane osobowe mogą być udostępniane tylko i wyłącznie uprawnionym organom na podstawie odpowiednich przepisów prawa.
    • Okres przechowywania danych: czas niezbędny do przeprowadzenia naboru na stanowisko pracy.
    • Uprawnienia:  prawo żądania od administratora danych dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, a także prawo do przeniesienia danych; żądanie w tej sprawie można przesłać na adres kontaktowy administratora danych, podany powyżej; prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
    • Podstawa prawna przetwarzania danych: art. 221 Kodeksu pracy.
    • Inne informacje: podane dane nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji; nie będą też profilowane
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.