Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert ds. rozwoju biznesu

Kancelaria Finansowa LEX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

4 50015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • ekspert
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

Chcesz szybko zbudować wysoki dochód pasywny? Z nami to możliwe!

Szukamy Ekspertów ds. rozwoju biznesu w woj. kujawsko - pomorskim, podkarpackim i lubelskim.

Kancelaria Finansowa LEX jest firmą świadczącą usługi prawno-finansowo-podatkowe na terenie całego kraju.

Jeśli z powodzeniem sprzedajesz w sektorze B2B i chcesz wskoczyć do rakiety, która wzniesie Twój dochód na wyższy poziom, dołącz do naszego sprzedażowego #dreamteam.

Czekamy na Ciebie!

Szukamy osób, które chcą pracować z nami na wyłączność, oferując klientom biznesowym produkt, jakim jest abonament na usługi prawne.

Nasze wymagania

  • Od kandydatów oczekujemy nastawienia na cel, minimum 2 - letniego doświadczenia w sprzedaży B2B, nieustannej chęci rozwoju kompetencji oraz umiejętności sprzedażowych, bardzo dobrej organizacji pracy.

To oferujemy

  • stałe wynagrodzenie,

  • prowizję za sprzedaż,

  • premię za ponadprzeciętne wyniki,

  • szkolenia i wdrożenie.

O nas

KF LEX zajmuje się doradztwem prawno-finansowym. Na rynku wyróżniamy się wyspecjalizowanym zakresem usług. Realizujemy kompleksowe programy sukcesyjne dla przedsiębiorców. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte przez pracę na rzecz Klientów z różnych sektorów, m.in. medycznego, budownictwa, przemysłu wydobywczego, sprzedaży hurtowej i detalicznej, przemysłu spożywczego, branży inżynieryjnej, motoryzacyjnej i wielu innych.

Jesteśmy także aktywnym uczestnikiem organizacji zrzeszających firmy rodzinne, przedsiębiorców oraz pracodawców.

Jeżeli zaciekawiło Ciebie ogłoszenie zapraszam do wypełnienia formularza.

Do zobaczenia.