Ekspert ds. Rozwoju Cyber Defence

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Włochy

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • Windows

  • Ansible

  • Rundeck

  • Bash

  • Python

  • PowerShell

Twój zakres obowiązków

  • wspólnie z nami będziesz rozwijać infrastrukturę cyber bezpieczeństwa banku

  • umawiamy się na konkretne zadania inżynierskie do wykonania

  • będziesz mieć duży poziom autonomii w sposobie realizacji powierzonych zadań

  • będziesz mieć realny i widoczny wpływ na kształt i bezpieczeństwo nowych innowacyjnych usług i systemów

  • będziesz mieć na co dzień kontakt z zagadnieniami cyberbezpieczeństwa typowymi tylko dla sektora bankowego.

  • Twoje dobre pomysły i kreatywność będą premiowane

Nasze wymagania

  • znajomość administratorska systemów Linux i/lub Windows oraz systemów Baz Danych (z uwzględnieniem aspektów bezpieczeństwa, monitoringu, rozwiązywania problemów)

  • znajomości narzędzi i technik zarządzania bezpieczeństwem sieci

  • umiejętność swobodnego pisania skryptów w bash, python, powershell

  • znajomość rozwiązań Ansible, Rundeck

  • samodzielność w realizacji zadań, w tym wyszukiwanie i proponowanie rozwiązań technicznych

Mile widziane

  • praktyczna znajomość zarządzania klastrem ELK

  • praktyczna znajomość zarządzania systemem SIEM Splunk

  • znajomość technologii konteneryzacji: docker, kubernetes

  • znajomość technologii wirtualizacyjnych ESX, NSX

  • znajomość technologii chmurowych oferowanych przez Google, Microsoft

  • umiejętność identyfikowania niepożądanych aktywności w sieci, systemach operacyjnych i aplikacjach web

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • premię roczną uzależnioną od wyniku banku oraz realizacji Twoich celów

  • elastyczne godziny pracy

  • brak dress code

  • interesującą pracę w środowisku najnowocześniejszych technologii

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia

  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Tak się u nas pracuje